Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi

Marla

eiπ +1= 0
Isha kurioze te dija se cfare ju ndodh ju meshkujve pa seks, mos valle neuronet ju zbresin ne testikuj apo testikujt ju shkojne ne tru Lol

Kjo po qe eshte vuajtje :p
 

LoSsT

VIP
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Do e maresh kete pergjigje pasi te reabilitohesh, nderkohe do kene bere e ndonje studim e do e sjellim ne forum patjeter qe te heqesh pishmonin.
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Gra t'marra nuk e vejn n'pun sa ju punon :p harrojn se do vije i dite qe do e perdorin vetem me ba cicin :D
 

Marla

eiπ +1= 0
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Une e kam me recete nga doktori 3 here ne dite para buke mbas buke Losto nuk e lej veten me shku ke neorologu Lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Pa se.ks jetohet, dmth nuk vdes po nuk berem :p..... Por sigurisht s.eksi duhet bere...ben mire fizkisht, menderisht etj etj..ato qe i dime te gjithe :p

Mund te durojme me shume se meshkujt...por behemi ndoshta me nervoze se ata nese rrim shume kohe pa :D

Para martese ..ka qen nje periudhe qe dhe doja dhe sdoja te beja kot ahahah...e kam duruar 1 vit e gjys .... :gjuhe:
 

Aver

VIP
Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

"Beni cfare te beni, vitaminen K kurre mos e harroni".

Aver - 2014 para eres sone
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Ato qenkan gjermane .... Une do pyesja femrat e Forumit ton sa do mund te duronin pa ber sex? ? :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

"Beni cfare te beni, vitaminen K kurre mos e harroni".

Aver - 2014 para eres sone

Patjeter "zoti doktorr" :p.... ndersa ju ca do i beni asaj vitamine se ju ka demtu trunin :p
 

Aver

VIP
Titulli: Pe: Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?Patjeter "zoti doktorr" :p.... ndersa ju rrallojeni pak se ju ka demtu trunin :p

Ke gabu adrese z. paciente, se ne ncuk perdorim vitamine K :D

Mos ndoshta te jemi ngaterru me ate Beqirit e Lezhes qe ishte ne BB lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Citim:اuditërisht, 58% e të anketuarave thanë se fare lehtë mund të durojnë pa se*ks! 33% pranuan se kanë mbi 2 vjet pa bërë se*ks, 40% deklaruan se kanë më shumë se 1 vit pa marrëdhënie, dhe 27% se kanë mbi 6 muaj pa raport se*ksual.


Hahhahahahahaha po c"behet dreqi e mori..:))
kan kaluar ylberin meshkujt keshtu ,apo si ?!,keq shume keq,njeriu duhet te kete jete te rregullt seksuale,eshte e shendetshme psikollogjikisht dhe fizikisht..:))
sinqerisht aspak mire satistikat.
Se kuptoj pse thone disa carce shoqerore sociale,qe femrat bejn namin :p

AH,se harrova te shtoj ,u habita nga satistikat duke lidhur ne baze te moshes se femrave qe jan pyetur,pra nje mosh ku jeta seksuale duhet te jete e stabilizuar normalisht
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Ke gabu adrese z. paciente, se ne ncuk perdorim vitamine K :D

Mos ndoshta te jemi ngaterru me ate Beqirit e Lezhes qe ishte ne BB lol


hahahah ndoshta :p
 
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Ato qe njohe une, bejne rregullisht
ato qe njef ti, e bejne vetem diten e dasmes
ato qe njohin ato, e bejne me te gjithe.,,, mjes drrek dark..

ps: Femra po nuk beri s.eks rregullisht kthehet ne bishe lol
jo ato fillestaret, se ato sja dine kuptimin fare :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Kam rezistu pa karamicine 3 vjet...shyqyr zoti ska psikolog e neurolog qe me merr ne dore...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

اuditërisht, 58% e të anketuarave thanë se fare lehtë mund të durojnë pa se*ks! 33% pranuan se kanë mbi 2 vjet pa bërë se*ks, 40% deklaruan se kanë më shumë se 1 vit pa marrëdhënie, dhe 27% se kanë mbi 6 muaj pa raport se*ksual.
Mir thua ,se atje po nuk pate partner te marrin per te marr.... se jan mesu te ndrrojn burrat me shum se qorapet..po pse nuk behet nje anket me femrat shqiptare? psh atyre se ju ka vdek partneri gjat luftes dhe ne moshen 20 vjeqare duke u kujdes per femijen sa i mbet pa prind?apo keto nuk jan femrat apo mungojn ekspert te meren me keto anketime ! sa mjerim kur mendohet se jeta sillet vetem per rreth krevatit..
 
Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Femrat mund te qendrojne pa bere seks per aq kohe sa duan ato :)

Ps-Revista `Petra` eshte nje reviste vetem dhe eksluzivisht per shtepiake te deshperuara keshtu qe mund dhe duhet ti japim aq rendesi sa meriton ne sondazhe te tilla :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Tani sipas ca shkrimeve ketej me del se femra shqiptare eshte vetem sa per te pjelle :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Me pelqeu pergjithesisht postimi por kete nuk e kuptova...

Ajo eshte ashtu sic e lexon Lossti.... Jo pak kemi degjuar qe keto sakrifica (edhe ne filmat me te bukur hollivudian apo tru story) nuk te bejn te lumtur as vet ty e as femijeve te tu..... Asnje femije ne bote nuk do te donte te ishte shkak i sakrificave, i mohimeve te prinderve te tyre.
te pakten ky eshte mendimi im personal.. Un sjam dakort qe nje nene e re e ve pershembull tu perkushtohet eksluzivikisht femijeve e te mohoj veten......mund te kete ndonje rast qe perjashtohet.

Bella per cfar knaqesi me flet o xhan,un nuk takova deri me tani nje rast till kur u kujdes per femijet jetim dhe njekosisht gjeti koh dhe per knaqesit e veta .. mir se e murem veshe tani se sexy eshte nevoj fizologjike po jo te shkoj ne aqe ekstrem te thuhet se sexy eshte jeta ,te ben mir per shendet etj etj....... nuk eshte dashuria ajo se merret vetem nga sexy.. Sot dashurin mund te rrumbullaksosh me 20 minuta.Kaq zgjasin dashuri tani..[Si eshte vendi behet kuvendi fjal e popullit,Ti po flet nga kendveshtrimi europjan .. Atje nuk din femiju ke ka bab apo nene ,i ka vdek , ka ik dikut tjeter apo ku ndodhet?!dhe gjith kjo po ndodhe per arsyje te sexy,DASHURIA ka vdek me koh ,betohen se do jen bashke ne gezim e hidherim e nuk kalon 1 muaj i sheh ne sallat e gjygjit.sa e sa lajme kemi sjell vetem ne ketu ne ket forum ,,ku jan lidh ne martes pa dit se jan farefis madje vlla-moter.. + sa njerku ka dhunu femij te mitur ....edhe tjetra eshte se nje shqiptar nuk ta marton kurr nje femer se ka 5 femij ose dhe 3-re! prandaj eshte gabim se nuk i quan heroina ato gra qe kujdesen vetem per femijet... kuptohet eshte sakrific e madhe te jeshe nene dhe baba njekosisht ,,por duhet do gjera te meren pak me shtruar se nuk kan vler me te madhe gjerat sekondare se ato primare..Sot ne vendet e eu eshte nr ..shum i vogel se plaken se bashku si cift,prandja dhe ka munges dashurie prindrore atje..nejse cdo njeri mat me peshoren e vete un keshtu i shikoj gjera, mbase per tjera eshte gabim porper mua dashuria me e madhe eshte ajo shpirtore .se tema flet per dashuri tjeter prandaj

Dashuria shpirterore pa demostrime verbale (me fjalet e saj dmth) nuk mjafton.... dashuria nuk eshte o shpriterore o fizike...jane te nderlidhura.

Pastaj ti ke folur per ca raste qe un i kuptoj si raste qe ti i ke marre...por nuk e kuptova ky hyjne me cfare un kam then.... se ti ke fol per negativitetin ...por un them se jane njerzit qe vendosin sesi duan te jene ne jete....

Eshte nje kendveshtrim personal Arfe. Ky eshte mendimi im. Per mua dashuria egziston edhe zgjat... s.eksi arfe eshte jete sepse ne rradhe te pare eshte riprodhim i njeriut :D...... Vertet mund te dashurojme edhe pa konsumuar asnjehere, se.ksi nuk eshte gjithcka ne dashuri...por kontakti fizik eshte i rendesishem (nje puthje, nje perkedhelje, perqafim etj) jane shprehje te dashuris...(mund ti quajme edhe akte seksuale ndoshta ose erotike..).

Un mendoj se kur nje prind eshte i lumtur vete, ndihet i mbushur me jeten, i dashuruar, i kompletuar ose te pakten perpiqet edhe te bej jeten e tij...atehere edhe per femijet e tij ai eshte i afte te sakrifikoj, e ti rrisi.

Pastaj eshte tjeter gje qe e vdesin dashurin njerzit......se vet dashuria nuk vdes :D 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Ajo eshte ashtu sic e lexon Lossti.... Jo pak kemi degjuar qe keto sakrifica (edhe ne filmat me te bukur hollivudian apo tru story) nuk te bejn te lumtur as vet ty e as femijeve te tu..... Asnje femije ne bote nuk do te donte te ishte shkak i sakrificave, i mohimeve te prinderve te tyre.

Po une nuk jam femer moj Bella qe me drejtohesh, Lol. E sa per sakrificat, jeta eshte e gjitha nje e tille pamvaresisht se shfaqet ne panorama te ndryshme, filmat jane filma nuk na interesojne shum, true story i kemi perball syve e i hasim c`do dite, askush nuk do donte per askend qe te sakrifikohej ne asnje lloj menyre, por vleresimi per ato qe e kane bere karshi femijeve te tyre per shkaqe te ndryshme nuk ka asnje lidhje me ate qe pershkruan ti ("vleresimin" ), por ai ka qene maksimal. Megjithate kam pershtypjen se ky diskutim mund te kaloje ne nje tjeter teme me nje tjeter titull.

Ps: Te sygjeroj te shikosh me pak filma, sidomos keta me true story, se sic thote edhe nje shprehje, Ti offuscano il cervello!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?Po une nuk jam femer moj Bella qe me drejtohesh, Lol. E sa per sakrificat, jeta eshte e gjitha nje e tille pamvaresisht se shfaqet ne panorama te ndryshme, filmat jane filma nuk na interesojne shum, true story i kemi perball syve e i hasim c`do dite, askush nuk do donte per askend qe te sakrifikohej ne asnje lloj menyre, por vleresimi per ato qe e kane bere karshi femijeve te tyre per shkaqe te ndryshme nuk ka asnje lidhje me ate qe pershkruan ti ("vleresimin" ), por ai ka qene maksimal. Megjithate kam pershtypjen se ky diskutim mund te kaloje ne nje tjeter teme me nje tjeter titull.

Ps: Te sygjeroj te shikosh me pak filma, sidomos keta me true story, se sic thote edhe nje shprehje, Ti offuscano il cervello!

o Lossti tu pergjigja se me kishe cituar jo se mendoj se je femer ...boh per kete gje tu drejtova ty jo se nuk e di ca gjinie je :p
Ska lidhje mendon ti, por nese sheh citimin qe kam bere un aty eshte lidhja...dhe ka lidhje dhe shume madje.

p.s flm per sugjerimin,Un shoh, degjoj, perballem ...informohem..e sigurisht nxjerr dhe kam opinionet e mia... e tru stori pikerisht nga jeta reale e kisha fjalen...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sa kohë mund të durojnë femrat pa bërë se*ks?

Besoj se nuk quhet sakrifice te mos besh seks...sakrifice quhet qe per egoizmin tend te mos marresh persiper pergjegjesite e tua pa lene pas dore edhe pasionet.
Nuk besoj se jane femijet qe detyrojne nje prind te kete nje jete seksuale....por nese po flasim per nje familje e cila eshte copetuar jo nga deshira por si vullnet i fatit ...nena duhet te mendoj me pare femijet se nje bashkshort apo baba per femijet!
 
Top