Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi

MasteR

I'm offline
72276cda528b54c0d2e04ca7d237bb5b.jpg

f89a79cae71dfae61381ef9224f1fa9b.jpg

This works for all kinds of windows 7 (Ultimate, Professional, Home Basic, Home Premium, Business, Starter).


1. Shkarkojeni Windows 7 activator.

2. Extract ne nje folder.

3. Gjeni Windows_7_Activator.exe dhe klikoni 2 here mbi te.

4.hapet nje dritare e re dhe prisni...

5. mos shtypni asgje vetem prisni restartin.

6. pas restartin Windows 7 is a genuine activate Windows7.
Shkarkojeni

Code:
http://rapidgator.net/file/4dc844ff47c597fb26baeea335023f10/mwgIn.One.Click-MW.rar.html

Ne ju del ndonjeher kjo tabele

8015f01ca33a2887ee447ab65e2bee04.jpg

68027e4b4f7b154c29ecd65c11e77f07.png

Shkarkoni

Code:
http://rapidgator.net/file/6ce933d7499cf3aaf54d5491438f766d/Remove.WAT-2.2.6-MW.rar.html
klikoni remove wat

810b81345f97feab31689a246ec0078c.png
 
Top