Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tetovë.

Djali 20-vjeçar me inicialet XH.I ka therrur me thikë nënën e tij.

Nëna 54-vjeçare mësohet se është plagosur dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur vetëm për arsyen se prindërit nuk kanë patur para ti japin djalit të tyre 20-vjeçar.

XH.I ka qenë person i njohur për policinë, pasi ka kryer dhe vepra të tjera penale. /albeu.com/
 

Sirius.

Sapiosexual!
Pe: Tmerr në Tetovë, djali therr nënën pse s'i dha para

E tmerrshme rrite gjarperin te te haje koken i thone kesaj!
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Tmerr në Tetovë, djali therr nënën pse s'i dha para

Naj kumarxhi ose drogaxhi se ndryshe sdo jet
 

cent

...Lontano
Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi

Kriza e Interit vazhdon, këtë herë në Europa League, teksa ka barazuar në Francë ndaj Saint Etienne me rezultatin 1-1. Barazimi nuk i ndërlikon pozitat, pasi kryeson me 8 pikë.

Asteras Tripolis nuk arriti t’i bënte ballë Totenhemit duke humbur 1-2, ndërsa Beshiktashi korri një tjetër fitore ndaj Partizanit të Beogradit 2-1 pas shpartallimit që i bëri në Serbi.

Edhe Zurichu me Borussia Monchengladbach siguruan fitore me vlera në ndeshjet e djeshme.

/Shqiptarja
 
Top