• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europol paralajmëron: ISIS po planifikon sulme të reja në Europë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Europol paralajmëron: ISIS po planifikon sulme të reja në EuropëEuropol ka paralajmëruar se militantët e Shtetit Islamik ISIS do të kryejnë një sërë sulmesh në Europë. Paralajmërohet se këto sulme do të jenë më të forta.

Sipas Europol, kjo do të jetë një lloj hakmarrje e tyre pas humbjeve të një pas njëshme në Lindjen e Mesme.

Sipas forcave policore europiane shumë luftëtarë do të përpiqen që të kthehen në Europë, ndërsa dhjetëra të tjerë mendohet se janë brenda kontinentit.

Taktikat e ndjekura nga ata do të jenë shpërthime me bombë apo edhe rrëmbime. Veç kësaj, një tjetër shqetësim që ngrihet lidhet me faktin se refugjatët sirianë në Europë mund të bashkohen me grupin Islamik ISIS. Së fundmi Europa është tronditur nga një sërë sulmesh nga militantët e ISIS.
g.shqip
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Europol paralajmëron: ISIS po planifikon sulme të reja në Europë

Uu do kemi fishekzjarre per Vit te Riiii
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Europol paralajmëron: ISIS po planifikon sulme të reja në Europë

Kto Sirianet ishin populli me i pabese pas Kosovareve. Si dhe i mbajn me buke me taksat e njerzve puntore dhe pastaj i vrasin te pafajshmit...?

Uroj te ndodhi, te behem dhe une NAZIST!

 
Top