Facebook ne Shqip

ssokoll

Release Yourself
Titulli: Facebook ne Shqip

Ti adhuruesi i gjuhes shqipe,ti qe e dashuron deri ne palce,relaksohu nuk eshte fjale shqipe.

Thuaj mesues tende qe nuk zbuloj ujin e ngrohte me ate qe ka thene.

VENDBANIMI : ''Al calduccio nel cuore della mia famiglia'' mos je gje e italjanizuar .. ncncnc
para permirso veten pastaj permirso tjeret

''ngrohet ne zemren e familjes time'' esht me mire dhe me e bukur fjalia...

:dance::dance::dance:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Facebook ne Shqip

VENDBANIMI : ''Al calduccio nel cuore della mia famiglia'' mos je gje e italjanizuar .. ncncnc
para permirso veten pastaj permirso tjeret

''ngrohet ne zemren e familjes time'' esht me mire dhe me e bukur fjalia...

:dance::dance::dance:

Te vuri njeri avokat te Nostres ty djaloshi???

P.s. Nuk e ke bere perkthimin taman sdq....
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Facebook ne Shqip

Te vuri njeri avokat te Nostres ty djaloshi???

P.s. Nuk e ke bere perkthimin taman sdq....
!

Me fal, po ngaqe nuk di ca te bej, po i ve nje pikecuditese kesaj ne fund.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Facebook ne Shqip

facebook qeka smundje e nderrova dhe un gjuhen e bera shqip ta mori vesht bota se shqiptari e ma me shkum se rru hic per njeri
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Facebook ne Shqip

Une po e mbaj keshtu si eshte....:D

As une se kam ndermend ta nderroj. Jam mesuar kshu siç e kam, por si ide per ta kthyer ne shqip me pelqen se do ndihmonte shume per ata qe s'dine gjuhe te huaj.
 
Top