• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Falemnderës dhe më fal

Desa

Temet Nosce
"Faleminderit" dhe "më fal", janë dy fjalë që dëgjohen shpesh së paku këtu ku jetoj. Fjalë të thjeshta por që kanë magji në vete.
Desha të hap këtë temë ku të kemi një mundësi për të shprehur ndjenja falënderuese apo pse jo një kërkesë faljeje po të ndjehet e nevojshme.
Ja filloj me një falënderim të posaçëm për @Moonlight sepse është arsyeja që jam këtu dhe njoha shpirtra të bukur si ju të gjithë. Po ashtu i kërkoj falje që nuk përfilla këshillën e saj (premtoj se do të përmirësohem) :giggle:
Nuk filloj me përzgjedhje (se kam disa anëtarë më të afërt se të tjerët) por një falënderim të gjithëve që jeni pjesë e jetës sime (edhe pse virtuale) dhe të më falë ç´do kush që kam lënduar apo fyer, ju garantoj ka qenë pa qëllim të keq.

Le të shprehemi lirshëm pra.....
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Faleminderit Zotit qe jam shendosh e mire.
Dhe falje iu kerkoj personave rreth meje qe najher e teproj.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Un sot vetem nje person falenderova dhe del e tepron 😊
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
"Faleminderit" dhe "më fal", janë dy fjalë që dëgjohen shpesh së paku këtu ku jetoj. Fjalë të thjeshta por që kanë magji në vete.
Desha të hap këtë temë ku të kemi një mundësi për të shprehur ndjenja falënderuese apo pse jo një kërkesë faljeje po të ndjehet e nevojshme.
Ja filloj me një falënderim të posaçëm për @Moonlight sepse është arsyeja që jam këtu dhe njoha shpirtra të bukur si ju të gjithë. Po ashtu i kërkoj falje që nuk përfilla këshillën e saj (premtoj se do të përmirësohem) :giggle:
Nuk filloj me përzgjedhje (se kam disa anëtarë më të afërt se të tjerët) por një falënderim të gjithëve që jeni pjesë e jetës sime (edhe pse virtuale) dhe të më falë ç´do kush që kam lënduar apo fyer, ju garantoj ka qenë pa qëllim të keq.

Le të shprehemi lirshëm pra.....
Ti je shpirt Dada ,

Une falenderoj zotin qe me ka dhene gjithcka kam dhe kerkoj falje vetes...hera heres e trajtoj keq
Edhe pse mbreme e mora me te mira lol
 

Desa

Temet Nosce
Falemnderit nënë për mundin e edukatës. Më fal nënë se trashëgova babanë.....
 
Filloje nga vetja ihere sumekapuc lol
Une gomen e perdor iher ne 8 vjet
nuk me vjen keq per askend
dhe s'jam pishman per ato qe kam ber
Une ngelem po ai ...duhet te me duash siç jam monike..... ti edhe ju te tjeret
me hir ose me pahir :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Une gomen e perdor iher ne 8 vjet
nuk me vjen keq per askend
dhe s'jam pishman per ato qe kam ber
Une ngelem po ai ...duhet te me duash siç jam monike..... ti edhe ju te tjeret
me hir ose me pahir :p
shko mer mushu , se skom pune tjeter une te te dua ty lol
Psajko :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Falenderoj te gjithe anetaret qe me duan dhe me respektojne! Lol

I kerkoj falje vetes time nqs kam harxhu minuta jete me gjera apo njerez, qe s'duhej! :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Faleminderit njerezve qe me pranojne kshu sic jam.
Me falni qe jam kaq e vonshme, e me prisni gjate lol
 

titan

Requiem for a dream
@NGU flm per bisedat ne pm. Me fal qe sta jap dot krejt zemren. lol lol
 
  • Disslike
Reactions: NGU

Desa

Temet Nosce
Nuk di nga të filloj me falenderime sepse çdo kush nga ju preku jetën time në mënyrë të veçantë. 😊Falemnderës që më bëtë pjesë tuajën dhe më pranuat kështu si jam.

Më falni që më nuk do të ndaj fragmente, humor, lëvdata, sharje 😉, ngacmime... me ju.
Me keqardhje të papërshkruar largohem nga këtu (fv), por do mar me vete shumë shumë.
Bota është e vogël, ndaj nuk them lamtumirë por MIRËUPAFSHIM.❤
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Nuk di nga të filloj me falenderime sepse çdo kush nga ju preku jetën time në mënyrë të veçantë. 😊Falemnderës që më bëtë pjesë tuajën dhe më pranuat kështu si jam.

Më falni që më nuk do të ndaj fragmente, humor, lëvdata, sharje 😉, ngacmime... me ju.
Me keqardhje të papërshkruar largohem nga këtu (fv), por do mar me vete shumë shumë.
Bota është e vogël, ndaj nuk them lamtumirë por MIRËUPAFSHIM.❤
Shpresoj se do te lexojm sa me shpejt :(
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Elvinaz vejushkes :whistle:

Me fal se kjo shtriga eshte kendej pari :cry:

T'lovi maç
 
Top