• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Falemnderës dhe më fal

Xhelozi

😎😎😎
Nuk di nga të filloj me falenderime sepse çdo kush nga ju preku jetën time në mënyrë të veçantë. 😊Falemnderës që më bëtë pjesë tuajën dhe më pranuat kështu si jam.

Më falni që më nuk do të ndaj fragmente, humor, lëvdata, sharje 😉, ngacmime... me ju.
Me keqardhje të papërshkruar largohem nga këtu (fv), por do mar me vete shumë shumë.
Bota është e vogël, ndaj nuk them lamtumirë por MIRËUPAFSHIM.❤
Heuu vjen le shenje ene ikën
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Falenderoj Zotin per cdo te mire, edhe pse nuk mund te numerohen miresite e Tij.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Patjeter, te falenderoj qe u pergjigje :p
 

N0

Ding Ding!
Faleminderit per kte arkive forumi @WxP, eshte nje thesar i vertete, ktu gjeta te paimagjinueshmet.

Falje askujt!
 
  • Like
Reactions: WxP

lovely

Anëtar i ri
kerkoj falje Allahut te me ndjej per pabesine time ne perjekjen per te besuar shume

e falenderoj Allahun qe me ndihmon te kapercej veshtiresite
 

lovely

Anëtar i ri
Une gomen e perdor iher ne 8 vjet
nuk me vjen keq per askend
dhe s'jam pishman per ato qe kam ber
Une ngelem po ai ...duhet te me duash siç jam monike..... ti edhe ju te tjeret
me hir ose me pahir :p
ti duhet te ndergjegjsohesh keshtu i them dhe vetes
 

lovely

Anëtar i ri
qe nenvlereson eksperiencen tende duke mos u penduar per te ligat qe pse jo duhet te ndodhin qe te njihemi me cdo gje qe na sheh syri e na kerko mendja

pamja jote prej katndari te embel me fal pershtypje me pozitivitet
 
qe nenvlereson eksperiencen tende duke mos u penduar per te ligat qe pse jo duhet te ndodhin qe te njihemi me cdo gje qe na sheh syri e na kerko mendja

pamja jote prej katndari te embel me fal pershtypje me pozitivitet
Me kafsho pa meshire....deri ne dhimbje
me kafsho si kafshe....
pije gjakun tim ne kupen e veres
pije me fund sonte
pije per ç'do padrejtesi qe te bera...
ti pije...mos u kurse ndaj nje katunari pa zemer.....
./l0v3rm4n

 

NGU

Wild child full of grace 💫
Faleminderit per gjithcka qe ke bo per mua.
Me fal qe e teproj ndonjehere.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Faleminderit qe me dashuron me urrejtjen tende
Me fal qe skam kohe te ta kthej
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Dikujt ne te shkuaren time , dikujt qe do kish qene i vetmi njeri imi!


Faleminderit qe vendose te rriteshim bashke, qe ne cdo hap ishe aty me prani e pa prani ...
Faleminderit qe ne momentet e mia te dobta , ishe ti qe me jepje force dhe kurajo, me msove te besoja se nje dite e re sjell po aq gjera te reja.
Faleminderit qe me dhurove shpirtin tend ( kte vallaj ta mora me dhune se te ishte per ty i asoj do me kishe dhene)..qe u bere gjithcka imi dhe qe nuk me le kurre per dike tjeter.....
Faleminderit qe ekzistove dhe qe edhe nga pertej ende driten tende me percon....faleminderit engjelli im....

Me fal qe sdita ta them kurre me fjale sa te doja, kryenecja brenda meje kurre sditi....por ti e dije
Me fal qe te solla aq shqetesime edhe pse e di qe ishin kujtimet me te bukur qe more me vete.
Me fal qe isha aq e cmendur per ty....e cmendurite e mia me ty moren fund.
Me fal qe kurre nuk erdha tek ti...e kurre nje tufe lule sta kam sjelle
Me fal shume por nuk cohen lule ne shpirtrat e gjalle ....dhe ti je ende i gjalle!
 

MrCool

Lost
Mjafton te mos tregosh qe te kam gjuajtur dhe jemi ne rregull.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Faleminderit jetes per cme ka dhene, te me fal po ajo per cfar nuk i kam marre !
 
Top