Fansat e Barcelonës

METi

-=EdoLorEli=-
Këtu mund të diskutohet rreth ekipit më të fort futbollistik në rruzullin tokësor pra rreth Barcelonës. Postoni lajme, ngjarje interesante, transfere, dhe jepni mendimet e juaja rreth ndeshjeve të ardhshme të këtij ekipi!


barcelonafc.jpg
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fansat e Barcelonës

pershendetje i nderuar meti.kesaj radhe do ju mundim.suksese por, une jam me chelsin.te merkuren do e marrim vesh a eshte me te vertet me i forti.hahahahha
pershendetje vellaqko.selam
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Fansat e Barcelonës

ah brcelona u be me lek heren e fundit qe luajti me chealse..e kishin shitur...su treguna te mire!
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Fansat e Barcelonës

pershendetje i nderuar meti.kesaj radhe do ju mundim.suksese por, une jam me chelsin.te merkuren do e marrim vesh a eshte me te vertet me i forti.hahahahha
pershendetje vellaqko.selam

Bravo Gafi mes folum ma shum,Chelsea Champione!
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
aha barca sivjet pa asnje titull me vjen keq

Mos tvij keq se Barcelona eshte finaliste ne kupen e Spanjes, Barcelona mban poziten e pare ne ligen e Spanjes, Barcelona eshte ne gjysemfinale te Champions Liges.
Pa asnje titull mund te thuash ne fund te sezonit, por kam nje pershtypje se deshira jote ka me mbet vetem ne leter dhe ne mendje e ska per tu bo realitet


ah brcelona u be me lek heren e fundit qe luajti me chealse..e kishin shitur...su treguna te mire!

Futbolli luhet me dy ekipe ne fushe, ndersa heren e fundit e gjith bota e pa qe ne Camp Nou ishte vetem nje, ndersa ata tjert kishin ardh per tu nguju 11 futbollist ne 16-shen e vet. Sa per statistika, ne ate ndeshje rekordi i mbajtjes se topit per misafirt ka qen 14 sekonda. Kjo eshte per tu qeshur dhe per tu bind njerzit qe tmerri per ekipet e futbollit quhet Barcelone dhe ferri per futbollistet eshte Camp Nou
Pastaj mos beni hop pa e kcy gardhin sepse heren e fundit ne perballjet direkte Barcelona mu ne Stamford Bridge gjunjezoi Chelsin ne gjysemfinalen e Championsit dhe stadiumi i tyre nga ngjyra blu u shendrrua ne mendafsh te zi katran qymyr LOL
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fansat e Barcelonës

Mos tvij keq se Barcelona eshte finaliste ne kupen e Spanjes, Barcelona mban poziten e pare ne ligen e Spanjes, Barcelona eshte ne gjysemfinale te Champions Liges.
Pa asnje titull mund te thuash ne fund te sezonit, por kam nje pershtypje se deshira jote ka me mbet vetem ne leter dhe ne mendje e ska per tu bo realitet
Futbolli luhet me dy ekipe ne fushe, ndersa heren e fundit e gjith bota e pa qe ne Camp Nou ishte vetem nje, ndersa ata tjert kishin ardh per tu nguju 11 futbollist ne 16-shen e vet. Sa per statistika, ne ate ndeshje rekordi i mbajtjes se topit per misafirt ka qen 14 sekonda. Kjo eshte per tu qeshur dhe per tu bind njerzit qe tmerri per ekipet e futbollit quhet Barcelone dhe ferri per futbollistet eshte Camp Nou
Pastaj mos beni hop pa e kcy gardhin sepse heren e fundit ne perballjet direkte Barcelona mu ne Stamford Bridge gjunjezoi Chelsin ne gjysemfinalen e Championsit dhe stadiumi i tyre nga ngjyra blu u shendrrua ne mendafsh te zi katran qymyr LOL
po nuk shiqohet kush lujti po kush fiton.lej ti statistikat .nese ndalohet mesi ska kurgju nga barcelona.shihemi kysmet te merkuren
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
po nuk shiqohet kush lujti po kush fiton.lej ti statistikat .nese ndalohet mesi ska kurgju nga barcelona.shihemi kysmet te merkuren

Tifozt e Chelsit jon t'dobt ne debate se ja kan nis me kshyr futboll frik, prej kur ka ardh miliarderi rus ne Londer :D
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fansat e Barcelonës

Tifozt e Chelsit jon t'dobt ne debate se ja kan nis me kshyr futboll frik, prej kur ka ardh miliarderi rus ne Londer :D

nje e mrie ehste qe nuk lujne tifozat po lojtaret.edhe tjetra nuk luhet futbolli veq prej se ka ardhe rusi ne londer.heren e fundi mbetem baras kysmet te merkuren po fitojme dhe po behemi kampion .duhet edhe fukaret me marr naj here titullin se kurr nuk e kan marr.ju e keni marr,leshoni rend
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
nje e mrie ehste qe nuk lujne tifozat po lojtaret.edhe tjetra nuk luhet futbolli veq prej se ka ardhe rusi ne londer.heren e fundi mbetem baras kysmet te merkuren po fitojme dhe po behemi kampion .duhet edhe fukaret me marr naj here titullin se kurr nuk e kan marr.ju e keni marr,leshoni rend

Para disa viteve, ose me sakt ne vitet "01/02 shume pak njerz jashta Anglise kan permend emrin Chelsea.
Ateher ket ekip un e kam pas skuader te dyte per hire te futbollisteve si Gianfranco Zola, Jimmy Floyd Hasselbaink, Jesper Grّnkjوr e Carlton Cole.
Pastaj drejtuesit e klubit ben nje revolucion ne skuader dhe sollen lojtar te ri qe asnjeher sme kan pelqy, dhe kshtu nuk simpatizoj me aspak ket ekip.
Eshte e vertete se juve meritoni nje Champions Lige, dhe jam me se i sigurt qe kete do ta fitoni nese kaloni Barcelonen te merkuren. Kjo eshte finale para finales, por gjithsesi un kam nje bindje se do te deshtoni edhe ket sezone. Jo qe nuk mund te triumfoni ne finale, po se nuk do t'arrini deri aty :p
 

Rilindii

Antarë
Barcelona eshte e padiskutueshme edhe per kete vit
Perseri do fitojne La Ligen
Ndoshta edhe champions
Une bej tifo per Liverpool
Por realiteti eshte ashtuu
 

HacKer-CraCker

Beast Boy
ski qa me lof per BARCELONEN THE CHAMPION OF THE WORLD
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Po ja sjell nje video qe pasqyron me se miri kryevepren e futbollit per shekullin 21, dhe poashtu videon qe i kushtoi shtrejt Manchesterit ne finalen e madhe.
Me kto skena Pep Guardiola motivoi futbollistet pak minuta para se te fillonte finalja e Romes.
Tani me qe jemi ne pritje te ndeshjes kunder Interit, i kisha preferu tifozeve neroazure mos ta shikojn kete, sepse siç tha edhe vet Mourinho para pak diteve, " ndeshja ne Camp Nou nuk eshte fundi i jetes " lool

[youtube]TlVnj22axmU[/youtube]
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Fansat e Barcelonës

Stuttgart 1 - 1 Barcelona....rezultat nje cike zhgenjyes po ska gje se e ndryshon ne Camp Nou...forca Barca......
 
Top