• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fc. Barcelona

Delirium

Lugdunum
Titulli: Fc. Barcelona

Pa Messi-n keta marrin fund . Neymar eshte padiskutim kot :D Se kshu do vazhdoje te jet REZERVE :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Fc. Barcelona

Se kuptoj pse se fut titullar neymar
Mendoj se nevojitet edhe do kohe qe neymar te shperdheje...
Shpresojme kthehet FERRARI nga servisi javen tjeter edhe atehere nuk kemi problem te jepim nga 5 gola per ndeshje.
 

cent

Banned
Titulli: Fc. Barcelona

Barça fitore me fat dhe me polemika ndaj Sevillas
14/09/2013
Sa shumë vuajtje për Barcelonën për të marrë tre pikët në “Camp Nou” ndaj Sevillës. Skuadra e Tata Martinos ruan startin perfekt duke regjistruar suksesin e katërt në javën e katërt, por e arrin dicka të tillë vetëm në fund dhe mes polemikash. Sfida vendoset nga një gol i Sanchez, përtej kohës shtesë që tension jo pak lojtarët andaluzian, të cilët gjithashtu panë t’i anullohej dhe një gol në minutën e 64-tërt, në mënyrë të cuditshme nga kryesori Muniz Fernandez. Barcelona mundi të zhbllokonte rezultatin në minutën e 36-të me anë të Dani Alvesh që shënoi me kokë, por në pjesën e dytë Sevija rriti ndjeshëm lojën e saj dhe ju afrua disa herë golit, përpara se Mesi i shërbyer nga Nejmar të dërgonte topin në rrjetë.

U mendua se Barcelona i vuri kapak tre pikëve por pesë minuta më pas, në të 80-tën Rakitic rihapi takimin duke i dhënë shpresë Sevijas. Andaluzianët besuan dhe në minutën e fundit gjetën dhe barazimin me Koke. Por ashtu sic e kërkoi Sevija pikën, ashtu dhe Barcelona nuk heqi dorë nga fitorja dhe në të 94-trën, Alexi Sanchez shënoi dhe golin e 3-2 për një mbyllje drithëruese. Gjithcka ok për Barcën por jo për Sevijan, që ju hakërryen kryesorit Fernandez pasi koha e shtesës kishte përfunduar.
/S.Sport
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Fc. Barcelona

Barca e ka messin lojtarin me te mire ne bote qe thej edhe sonte nje rekord po qa ti bojsh me fat prej asgjeje nxjerri topin per sanchez...barcelona eshte tmerri i ekipeve ne bote
 
Top