• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fejese e bukur...

milva

Anëtar Aktiv
Sot ne ekranin e vizion plusit mes emocionesh te medha dhe lotesh gezimi Bjordi i dhuron unazen e fejeses bukuroshes Adelajda!Ajo me e bukur se kurre zgjat doren e saj bukuroshe dhe gishti i saj elegant u zbukurua nga unaza me gur e Bjordit!Pas nje viti bashkejetese,fejohet cifti me i perfolur i BB.Te trashegohen.!Ky urim del nga zemra e cdo dashamiri dhe ne koken e beqareve te forumit tone...:)
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Vendndodhja
.bat
Titulli: Fejese e bukur...

ahahah Milva, me siguri je perlotur kur i ke pa. Qe tani e imagjinoj fytyren tende te brishte duke rrjedhur lot nga thellesia e shpirtit!
Hajt ne kok time ( me kismet) se eshte heret njehere (kemi qejfin perpara :D )
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Titulli: Fejese e bukur...

LOL LOL LOL LOL ky ishte lajmi qe u ke vjedhur qindra gazetave e lajmeve qe na e solle ne menyre te drejte per drejte....kush ishin keta tani? LOL LOL
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Vendndodhja
.bat
Titulli: Fejese e bukur...

Milva s'ka problem se edhe ne do ta djegim shamin e beqarit po he!
Heret a von! :D :D
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Presheve
Titulli: Fejese e bukur...

kush esht bukuroshe? ADELA?????????/ LOL.....

e kujt po i intereson sa her ndahen e martohen ata?????
Nese kto nuk ngjallin interesim te ti nuk dmth se edhe per te tjeret vlen e njejta
Ne kur pam ate akte dashurie te gjithe u mbyllem brenda dhe gjat ceremonise askush nuk po merte fryme. Bile edhe ne dere te shtepise lam statusin We'll Be Right Back.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Butterfly flying away
Titulli: Fejese e bukur...

Nese kto nuk ngjallin interesim te ti nuk dmth se edhe per te tjeret vlen e njejta
Ne kur pam ate akte dashurie te gjithe u mbyllem brenda dhe gjat ceremonise askush nuk po merte fryme. Bile edhe ne dere te shtepise lam statusin We'll Be Right Back.
Semprebarca un po flas per pjesen derrmuese te shoqerise qe nuk i ka ne konsiderate keta vipat e rinj...mgjth nuk besoj se pergjigja ime ndikon ne preferencat e tua!
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Fejese e bukur...

kush esht bukuroshe? ADELA?????????/ LOL.....

e kujt po i intereson sa her ndahen e martohen ata?????
Ke thene shume mire....Nuk eshte ndonje eveniment i madhe, qe te beje buje ... duket si dicka e pregatitur , po kjo eshte bota e spektaklit, nuk kane respekt per asgje....nuk i besoj shume gjera te tilla, sepse eshte thjeshte finzione, per te terhequr audiencen, ata qe i perjetojne vertete keto emocione ,nuk shkojne ne tv ....................
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Fejese e bukur...

Semprebarca un po flas per pjesen derrmuese te shoqerise qe nuk i ka ne konsiderate keta vipat e rinj...mgjth nuk besoj se pergjigja ime ndikon ne preferencat e tua!
Braziljanke(sa qef i kam Braziljankat kam patur mikeshe drejtoreshen e tv.Brazilias se Brazilit Gitti Milani quhej)pse nuk i ke ne konsiderate vipat e rinj?Po edhe ju ne kete web faqe per ne je nje vipe e re e mos kemi kondsiderate per ju?Pastaj ata ashtu e kishin punen ,ajo e re nga nje vend i prapambetur si Kavaja ai Italian ishte pak veshtire te perfundonin ,keshtu qe fejesa e tyre ishte per t'u permendur.Respekte per mendimin e lire dhe ju!
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Presheve
Titulli: Fejese e bukur...

Semprebarca un po flas per pjesen derrmuese te shoqerise qe nuk i ka ne konsiderate keta vipat e rinj...mgjth nuk besoj se pergjigja ime ndikon ne preferencat e tua!
LOOOOOOL
Sa po me hyn vetja ne qef kur ja fus kshtu kot dhe te tjeret me besojne. Un as qe i njoh ata aq me pak si kisha par ntv. Asnjeher nuk percjell fejesa çfejesa e as martesa. Un do pergaditem per fejesen time e cila sdi kur dhe me kend do te vij, por qe do te bej namin kete e di.
p.s. Ti pelqen Luis Fabianon apo Dani Alvesin? Apo ndoshta Dungen
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Butterfly flying away
Titulli: Fejese e bukur...

LOOOOOOL
Sa po me hyn vetja ne qef kur ja fus kshtu kot dhe te tjeret me besojne. Un as qe i njoh ata aq me pak si kisha par ntv. Asnjeher nuk percjell fejesa çfejesa e as martesa. Un do pergaditem per fejesen time e cila sdi kur dhe me kend do te vij, por qe do te bej namin kete e di.
p.s. Ti pelqen Luis Fabianon apo Dani Alvesin? Apo ndoshta Dungen
tani un se di kur ja fut kot ti e kur plot,thjesht replikoj ate qe ke then per mendimin tim....:)
ps: keta si njoh por me duken si emra futbollistesh,kam te drejt?????????...mgjth sme pelqejn vipat...:)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Fejese e bukur...

Kjo mos eshte ajo mesuesja e fshatit qe la burrin per ate gjysmakun qe mesoi shqip ne BB... Bjeri By....?
Te trashegohen patjeter pse jo, por me VIP c'fare lidhje kane keta,qe te jesh vip duhet te kesh bere dicka qe te konsiderohesh i tille,apo fakti i thjeshte qe u bene persona publike keta i ben menjehere VIP?Mundet!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Fejese e bukur...

Hallall ja boft zoti , si kam zili LOL , e para jetohet me mire vetem ,e dyta e ndro gjellen sa her te dush .Kta te shkretet po te njejten gjelle do hane grosh grosh per tere jeten nccncncnc .Pastaj sa buje e keni ber!U martun kto qe un si njof lol ,shifni kush martohet nga familja po lejini telenovelat ,se do ju nderlikojne jeten reale LOL .
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Fejese e bukur...

Nje tra la la ...keta e jane ne rregull .......mire tha dikush me larte ..thjesht per audienc i bejne me shume ...gjerat qe ndihen vertete nuk eshte nevoja ti deklarosh kaq hapur ..............nejse ...te trashgohen :D Ne koken tone tashiiiiiiiiiiii :D
 
Top