• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

Guest20

Offline✌
image_662(2).jpg

Vetëm pak muaj nga ndarja me balerinin italian Mirko, babain e vajzës së saj Anna, këngëtarja Soni Malaj ka nisur një marrëdhënie të re me një biznesmen. Sipas “Who”, çifti është fejuar dhe së fundi Soni dhe Klevi kanë vendosur të hapin një kafene. Vetë këngëtarja nuk e komentoi gjatë lidhjen me djalin më të ri në moshë, teksa në Top Show, u shpreh shkurt: “Jam shumë e lumtur”.
Opinion.
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

Se di me pelqen kjo femer. Shume e kendshme me duket. Urime.

hajduti
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

E lumtur me djalin apo me leket ?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

ja keta qe zilepsen se skane ato qe kane te tjeret...po ckeni o njerez se sju moren gje juve.

lerini dynjane te kenaqet per qejfin e vete. ne se thoni dot fjalen e mire , boni tutje!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

Urime o vajze! :)
 

MasteR

I'm offline

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

Po t'jesh ti e lumtur, edhe ne t'lumtur jemi! :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Fejohet Soni Malaj, hyn në bizneset e partnerit

ue sdi asgje...pyetjes mos ju pergjigj me pyetje....
Rri se i thash wow lol
 
Top