Femer e keqe...!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Te jene gjithe memat si ti ......do ishte nje mrekulli ....dhe e them me bindje te plote se te njoh ndoshta me shume se askush .......ulem me rrespekt ????
Zemer ❤
Te falenderoj nga thellesia e shpirtit ❤
Kjo rrug per mu sa ka filluar... do mundohem te jem per te deri sa te kem frym.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
nuk shtirem si dikush tjeter
Dmth kjo femra e forte e plot vetbesim eshte me keq se ajo e ashtuquajtur e dobet
Ne momentin qe behen krahasime " une nuk jam si ato" i bie te jesh me keq se ato
Njeriu mat veten me kutin e tij e jo duke vene veten ne peshore me te tjeret, pasi shfaq shenja inferioriteti
Pra gjithe vetbesimi i mesiperm ,bie poshte me nje fjali
Cdo kush nga ne ne disa rrethana eshte e forte e ne te tjera aspak
Ama kjo ste ben te forte apo te bute, por njerezore
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Une jam nje femer e keqe sepse dua lirine time:):).
Acarohem kur me thone martohu lool.
E per cfare arsye ?
Te behem sherbyesja e burrit apo te sjell ne jete femije mosmirnjohsja :D:D.
Prandaj jam e keqe se nuk dua te demtoj trupin tim,trurin tim per qef te opinionit;);).
 

Endrra

VIP
Une jam nje femer e keqe sepse dua lirine time:):).
Acarohem kur me thone martohu lool.
E per cfare arsye ?
Te behem sherbyesja e burrit apo te sjell ne jete femije mosmirnjohsja :D:D.
Prandaj jam e keqe se nuk dua te demtoj trupin tim,trurin tim per qef te opinionit;);).
Kot te pyes... je ti per prinderit tu mosmirnjohese ?
Dhe a mendon qe gjithmone dikush do nderhyje ose do te te demtoje .. si pune apo shoqeri .
Sa per demtimin e trupit .. asgje nuk mbahet per pergjithmone .
Ka femra qe bejn 2 a 3 femije dhe kane trup me te bukur se me pare .
Nuk je e detyruar te pergjigjesh .
Por thjesht shikoje nga nje prizem tj te gjithen .
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Une per shenjtore e di veten lol ?? e ka fajin roroskopi ,ndikon shume tek ne Virgot? .
E pse tua bej qejfin gjinis me pak te bukur kot, une jam nje femer si shpajrt ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kot te pyes... je ti per prinderit tu mosmirnjohese ?
Dhe a mendon qe gjithmone dikush do nderhyje ose do te te demtoje .. si pune apo shoqeri .
Sa per demtimin e trupit .. asgje nuk mbahet per pergjithmone .
Ka femra qe bejn 2 a 3 femije dhe kane trup me te bukur se me pare .
Nuk je e detyruar te pergjigjesh .
Por thjesht shikoje nga nje prizem tj te gjithen .
Tani secili ka mendimin e vet,grate ne shoqerite shqiptare gjithmone si sherbyese shifen.
Per mua ka rendesi trupi im,dhe nuk dua te kem operacione ne bark :):).
Thjesht nuk dua femije dhe martesa me duket burg.
Ca femra sduan te jen nena.
Me mire te mos martohem kurre sesa ti rraf femijet,sikur bejne ca e ca.
Jo te gjith femrat qe kane femije e meritojne ti quash nena.
 

Endrra

VIP
Tani secili ka mendimin e vet,grate ne shoqerite shqiptare gjithmone si sherbyese shifen.
Per mua ka rendesi trupi im,dhe nuk dua te kem operacione ne bark :):).
Thjesht nuk dua femije dhe martesa me duket burg.
Ca femra sduan te jen nena.
Me mire te mos martohem kurre sesa ti rraf femijet,sikur bejne ca e ca.
Jo te gjith femrat qe kane femije e meritojne ti quash nena.
Mendim i pergjithshem...kjo puna e op ..beje natyrore lindjen ?
Ka femra qe martohen dhe sbejn femije .. clidhje ka kjo me memesine.
Sa per ate qe jo cdo grua se meroton te behet nene.. jam dakort .
ME beri pershtypje sepse je gaforre ndaj.
Une i dua qe kur kam qene femije bebet .
Mos te mite te te tjereve ..
Ne mos nuk do kisha lind te mite do i adoptoja .
Edhe ky eshte opsion ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Mendim i pergjithshem...kjo puna e op ..beje natyrore lindjen ?
Ka femra qe martohen dhe sbejn femije .. clidhje ka kjo me memesine.
Sa per ate qe jo cdo grua se meroton te behet nene.. jam dakort .
ME beri pershtypje sepse je gaforre ndaj.
Une i dua qe kur kam qene femije bebet .
Mos te mite te te tjereve ..
Ne mos nuk do kisha lind te mite do i adoptoja .
Edhe ky eshte opsion ?
Po dhe une habitem qe jam gaforre:p:p.
Un si kam dashur ndonjehere femijet,e kur me linin ndonje femije per ta mbajtur e kercenoja femijen se do ta shnderroja ne brektose ose mi lool nese rrinte prane meje.
 

Marla

Quo Vadis!
Dmth kjo femra e forte e plot vetbesim eshte me keq se ajo e ashtuquajtur e dobet
Ne momentin qe behen krahasime " une nuk jam si ato" i bie te jesh me keq se ato
Njeriu mat veten me kutin e tij e jo duke vene veten ne peshore me te tjeret, pasi shfaq shenja inferioriteti
Pra gjithe vetbesimi i mesiperm ,bie poshte me nje fjali
Cdo kush nga ne ne disa rrethana eshte e forte e ne te tjera aspak
Ama kjo ste ben te forte apo te bute, por njerezore

Mos copeto ne fjali por kape ne teresi :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mos copeto ne fjali por kape ne teresi :)
E kapa dhe prape sme dha asnje vlere te shtuar , pervec ca fjalesh te hedhura ne rend
Nuk eshte se dola nga kontesti
thjesht e gjitha ate me percolli :)
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Une jam femer dhe jam e do jem si te me doj qefi im. Me thojne e keqe? Dhe ça kryt.me thojne e mire. Dhe? Mu be vone mu. Rendesi ka qe per ato qe me duan dhe me kan per zemer me duan pa kushte me duan keshtu siç jam.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Sa me shum perpiqem te ndryshoj per mire aq me e keqe behem ?
Kjo do te thot qe “Ti” je versioni me i mire i vetes tende.Rri sic je,pse mundohesh te ndryshosh veten?!
 

SunFIower

Don’t touch!
Kjo do te thot qe “Ti” je versioni me i mire i vetes tende.Rri sic je,pse mundohesh te ndryshosh veten?!
E dua veten me te mirat dhe te keqijat por kjo sdo te thot qe jam perfekte e as qe nuk gaboj
Dhe mbi te gjitha te dish qe je gabim dhe te perseritesh te njejtin gabim serish
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
E dua veten me te mirat dhe te keqijat por kjo sdo te thot qe jam perfekte e as qe nuk gaboj
Dhe mbi te gjitha te dish qe je gabim dhe te perseritesh te njejtin gabim serish
Teorikisht thuhet se eshte budallallik te besh te njejtin veprim e te presesh rezultate te ndryshme,por qe ne realitet jemi te gjithe budallenj?,se i bejme edhe nga tre here?
Perfeksioni egziston vetem si fjale e cdo dite perpiqemi ne permiresim te vetes.
???
 
Top