Femer e keqe...!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Opo jini si te ndiheni ju me mire, se nje jete kemi dhe le ta jetojme ashtu sic duam vet!
 

jana80

Super Moderator
Nuk ka femer te keqe sic nuk ka as burre te keq ..ka njerez me karakter,sjellje,edukate,mundesi,e zgjedhje te ndryshme nga ne..
Kur pranojme te ndryshmen kuptojme qe skemi te drejte te gjykojme pasi dime qe jemi te lire te jemi si deshirojme e as nuk konsiderojme nuk ka pse te egzistojne vleresimet e botes...
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ohoo
Un jam e para ne list ?


Xheloza!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
PO per derisa jetojme ne nje bote me mendime relative,ku cfare eshte e mire per mua mund t`jet e keqe per ty.
Atehere,femer e keqer apo e mire,jane koncepte qe nuk qendrojne.
Mund te themi qe une mendoj,kshu apo ashtu,....etj me rradh.
 

Rania

Antarë i Respektuar
Femer e keqe eshte ajo qe per tu dukur poshteron nje tjeter femer.
Femra te tilla me kallin neveri?
Ndersa:
Nje femer e pavarur eshte nje shpirt i lire, i bukur dhe besnik!
Ajo ka nevoje dike se e do me shpirt.
Nuk e do se e ka nevoje per ate. Kaq?
 
Top