Femra dhe meshkujt, ky është horoskopi seksual. Ja me kë shenjë shkoni më shumë

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Femrat Luan adhurojne kercimin, ju pelqen te veshin veshje seksi, qe vene ne dukje trupat e tyre. Gjate ketyre kercimeve, vene re prene e tyre dhe fillojne ta provokojne. Pasi ja arrijne qellimit, seksi shprehet me mire ne nje dhome luksoze, e kendeshme, komode dhe jo ne ambient te hapur, ose ne situatazione te parehatshme.
(Genjen per vendet e hapura lol)


Femrat Luan eksitohen shume shpejt, perpara nje kokëshpulla me permasa te medha, te cilin e vleresojne si nje symbol te dukshem te forces virile. Bejne seks ne menyre pasionante me nje ritem intens e gati te dhunshem, por ne te njejten kohe ju pelqejne dhe lojrat fillestare.

Mashkulli ideal per femren Luan: eshte I forte dhe I formuar nga nje kokeshpullë me permasa mbi mesataren.

Si ta bejme per vete: nje ftese per pushime ne Karaibe, per te kercyer nen ritmin latino amrikan, e ndjekur nga mbremje te zgjarrta.

Partneri ideal: Dashi


Kush eshte dashi knej?

Ti bej nje balet kshu shpejt e shpejt ?


Hapat i mbaj mend qe ktu e min 13 vite para por akoma nuk e kam bo spektaklin ???
 
Une me dele??‍♂️
Nuk di gje, s'me ka rastis asnje dele, s'di ca te them.

Ka ndonje femer dash ne fv?
Thjeshte per te ditur si jane, nga jane, si duken?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Demi

Mashkulli I kesaj shenje I do gjerat tradicionale dhe seksi nuk ben perjashtim. Vendi I preferuar eshte nje krevat I madh dhe I forte, me jasteke te bute dhe nje guverte te ngrohte.

Gjate kontaktit mos e shperqendroni: ndryshe mund te terbohet si nje . . . Dem I vertete! Per cdo ndalese duhet ne fakt te filloje nga fillimi per te krijuar te njejten atmosfere. Ne fantazite e tyre erotike, bashkojne kenaqesite e seksit me ate te tavolines. Nje femer qe ne nje menyre provokuese ha luleshtrydhe, lepin nje akullore, ose kafshon nje banane.

Femra e deshiruar nga ky mashkull, duhet shume e zgjarrte, konkrete dhe praktike.

Si ta bejme per vete: nje darke e shijshme qe perfundon ne nje menyre shume te qete.

Partnere ideale: Akrepi
Akrepat femer ku jan mshef ?
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Partneri ideal: Binjaket

Edhe nese jeni me shum se dy femra, ju pranoj, pa hezitim me shkruani ne publik ose privat, ju pret i kallti :D
 
Top