Femra & Meshkuj

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Hajde shalgjati @LeVoyageur shprehe talentin per kimin qe kan pasardhesit e Adamit dhe Eves ?

Te qo teme dua te komplimentoni ju femrat meshkujt dhe ju meshkujt femrat

Pshm une : @WxP o diell ???
 
  • Zemer
Reactions: WxP
Hajde shalgjati @LeVoyageur shprehe talentin per kimin qe kan pasardhesit e Adamit dhe Eves ?

Te qo teme dua te komplimentoni ju femrat meshkujt dhe ju meshkujt femrat

Pshm une : @WxP o diell ???
Jallaaaaa e gjete me ca ta pershendesesh....u bo nje jave vetem shi, diellit nuk i duket as nami e as nishani?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Jallaaaaa e gjete me ca ta pershendesesh....u bo nje jave vetem shi, diellit nuk i duket as nami e as nishani?
Pa me thuaj mua ?...pastaj ai eshte diell qe me ngroh vec muaa ??
Ps: ti preva shalet po qite komplimentin per gjinin e bukur
 

Delirium

No description ...
Jo tamam.
Pse?
Nese une dua nje femer dhe ajo eshte e barabarte me nje mashkull i bie qe dua nje mashkull une?
Uuuuu mu thafshin gishtat qe e shkrova e lere pastaj qe e mendova?
Rregulli i treshit aty te con ??
 
E dini ç'do te thote te futesh ne shtepi e te gjesh femren qe te fal pak dashuri, perkedhelje, ngrohtesi?

Do te thote qe keni ngaterruar shtepine!
 
Akoma se keni gjetur burrin e endrrave tuaja?

Duhet thjeshte te flini pak me shume
 
Top