Ferrari F60 2009

Lauri

Anunnak
Formula 1. Ferrari i ri F60 2009

Formula 1 2009 Ferrari F60


Ferrari F60 F1 Présentation


FERRARI F60 DEBUT MUGELLO (ONBOARD)
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Ferrari F60 2009

e mire si makine enderr e kam dhe enderr do te mbesi 1 xhiro me ket :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ferrari F60 2009

E bukur fare
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ferrari F60 2009

Shum e bukur e gjithashtu e shpejt , por si cdo vit , sezoni i ri do nise me makinen e vjeter e vetem nga mesi apo fundi i vitit tjeter do mbaroi testimin kjo makin e do jet gati per garim ...
 
Top