Festivali i filmit shqipetar

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Зngjεll

___________
Ne cfare viti eshte bere per here te pare festivali i filmit shqipetar dhe kush regjizor e fitoi ate ?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Festivali i filmit shqipetar

Asnje nuk po e gjen dot kete :)?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Festivali i filmit shqipetar

5-11 prill 1976. Kupa “Në fillim të verës” regjisor G. Erebara.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Festivali i filmit shqipetar

:) E sakte
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top