Film Shqip/ Dimri i fundit.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ah sa shum e dua ket filem..aktoret te mrekullushme...sot edhe pse ka evolu jeta me cdo gje,si nga shkolla po ashtu dhe teknologjija se si behe ni filem..kto te kinos mbeten ikona..
Ps..cdo jav e kam ligje🙂ta shikoi nje filem shqip te kinos.🙂🙂
 

Didi

C'est la vie.
Kur asht bo?
Filmi është i 1976.

Por ska lidhje, po të thoshja ngaqë e kanë dhënë shumë kanale gjatë gjithë kohës. Si këtë edhe shumë filma të tjerë që janë klasike për kinematografinë tonë. ( :
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ky eshte film legjendar.
Sidomos ai sfondi muzikes vazhdon tna shoqeroje akoma ne kujtime sa here e shohim.
Djemte tane luftojne male .....
Mua me jep ngjethje ajo muzike
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po filmin Zemra e Nenes na i gjeni dot? 😢
 
Top