Film Shqip/ Gjeneral Gramafoni.

Frank

Anëtarë i respektuar.
Apo zuraaaa njeeeee
Nje bilbil me vese Edhe moreeee
Aman bilbil, o bilbil moreeee
😜
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ky haliti personazh serjoz ne cdo filem🤔
Kurr spash buzqeshje tek ky🤦‍♀️
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
plasi ne Kucove ..lugen ne brez te kapim noi cope lol
 

Vvetoni

Larguar
I mbaj mend si femije filmat shqiptar qe shfaqeshin ne Televisionin Shqiptar, sidomos ata me partizan e gjerman. Dhe pyetja ime e zakonshme ne çdo sekuence.

Babi, cilet jane te miret ktu? Kush duhet me fitu?
 
Top