Film Shqip/ Lulekuqe mbi mure.

Frank

Anëtarë i respektuar.
Te poshter!
Vagabonde!
Ne rruge do perfundoni te gjithe!
Kriminele do beheni!
🤣🤣🤣
 

Marla

Themelues i Forumit
A kemi ndonje historian ose tip shkenctari ktu ne forum sepse kam shume pytje ne lidhje me planetin toke.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Fiks po ku kupton daja yt. :(

Hallin ke koka dhe supi e ka :p
Un merzitem kur me trazoni dajen :( .
Ai ka hall ... eshte i karantinosur .. :(
Gjithmon ndodhet te vendi i lepurit tashme ..
Mundohuni te kuptoni ... seshte aspak lehte.
lol
 

Marla

Themelues i Forumit
Un merzitem kur me trazoni dajen :( .
Ai ka hall ... eshte i karantinosur .. :(
Gjithmon ndohet te vendi i lepurit tashme ..
Mundohuni te kuptoni ... seshte aspak lehte.
lol
Nuk e ngacmova lepurin po beja bisede miqesore.

40tina shif kur te fillojne vetevrasjet tani.
 
Top