Filma Shqiptar

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne kete teme do publikoj filma shqiptar te plote.

1-Kapedani2-Lulekuqet mbi mure
[video=youtube;B8JPA-hF7Go]http://www.youtube.com/watch?v=B8JPA-hF7Go[/video]3-Tomka dhe shoket e tij4-Ne shtepine tone5-Pallati 176
6-Beni ecen vete7-Taulanti kerkon nje moter
8-Shoqja nga fshati
9-Dimri i fundit
10- Dhe vjen nje dite
11-Udha e shkronjave12-Perralle nga e kaluara
[video=youtube;ChQ-oYaZNNY]http://www.youtube.com/watch?v=ChQ-oYaZNNY&feature=related[/video]
13- Flutura ne kabinen time
14-Dora e ngrohte
15-Dy here mat
Filma te tjere do postohen ne vazhdim,shikim te kendshem!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Filma Shqiptar

Ore ti urmie e pergzime per temen qe ke hap po do me lesh ktua mua tani nuk shkulme me une :D :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Filma Shqiptar

Ore ti urmie e pergzime per temen qe ke hap po do me lesh ktua mua tani nuk shkulme me une :D :D

ReNdeX ti ske pse ti shikosh te gjithe ne nje nate mund ti shikosh pak e nga pak se une do postoj akoma te tjere.
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Filma Shqiptar

Un nga keto Filma qe ke ven ti Vetem nje skam pare...(Dhe vjen nje dite) Por tani Do e shof

Pergezime Per Temen
 
Top