Filmi i fundit qe keni pare?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

kishte shume kohe qe nuk shihja nje film kaq te mire..

The-Great-Gatsby-Movie-2013.jpg
 

Kila

VIP
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

th.jpg Po e ndjek akoma esht me seri ..
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

K'te pjesa e 2-te del k'te te premte, do iki ta shoh ne kinema....:chh

[video=youtube;77qfJ-jj-Lw]http://www.youtube.com/watch?v=77qfJ-jj-Lw[/video]
 

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Un amore di candidato (2013)
kdpen4.jpg
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Elysium....
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

nje film indian qe thirre Bodyguard
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Kam kohë pa shkruar këtu dhe kam parë disa nga filmat e fundit të kinemave:

Riddick 2013 .. mu duk tërheqës ..

undefined_2df62c3851337b40db5d8ba55434d7a8.jpg


Një film tjetër që e mirëprisja dhe që kishte bërë shumë bujë në kritika dhe komente i cili smë zhgënjeu kur e pashë është dhe:

Pacific Rim

allpaper-image-for-computer-screensaver-and-destop.gif

Po ashtu dhe Wolverine 2013 .. mirë jo keq këtë herë e luajtur me japonezët artet marciale..

wolv.jpg


Dhe një tjetër që më ka bërë të qesh dhe që i ngjan shumë Man in black .. është R.I.P.D brigada e fantazmave.. like it

RIPD-130606-02.jpg

 
Redaktimi i fundit:

My Self

Born To Be Happy
Re: Filmi i fundit qe keni pare?

parker_ver3_xlg.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

i-puffi-2_cover.jpg
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

filmin JOBS per kompanin apple jeten e steeve jobs nuk me pelqeu me shume dukej si skizofren se si nje gjeni
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Me ne fund e pash dhe une kete remake te The great Gatsby,
s'me pelqeu, i tere filmi i bazuar tek lluksi duke e tejkaluar lere
ato kenget rap, hip hop qe kishin vendosur ne disa copeza qe stononin
komplet me filmin. Se c'hyjn keto me nje vitet qe eshte ambjentuar ky
filmi..mah.

Vazhdoj te preferoj origjinalin, ky po qe i afrohet c'ka shkruan F. Scott Fitzgerald.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

World War Z
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Blue Valentine!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top