Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


  • Totali i votuesve
    8
  • Poll closed .

MasteR

I'm offline
Juventusi sepse seshte Milani qe ta ndale :D
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sa inat me erdhi qe shenuan gol. Ai Higuain ne vend te nisej me vrap per ti dal perball, rri atje ne vend :(
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja luhet ne 3 Qershor 2017
Kush mendon se e fiton Ligen e Kampioneve, Juventus apo Real Madrid?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Do kenaqemi me shume kur te dali kampione (Juventus) :)
Ate dua edhe une, gjithmone shkojme ne finale edhe humbim. :D

Me realin kete e kam pak frike, gjithmone e mundim por kesaj here nuk e di, pavaresisht se ne mbrojte jemi me te mire.
 

Delirium

No description ...
Me vjen keq per te gjithe Juventinet por champions league e fiton Reali :) :D
 

Didi

C'est la vie.
Për inat të Averit do bëj tifo për Realin!
 
Une jam interist i lindur, ex Boys San dhe Sturm und Drang.
Realin se kam qejf, aq me pak kristinen.
Por.....
Nuk do doja kurre ta marri Juve Championsin si interist qe jam.
Po mbyll hunden me dore dhe po them e fiton Reali.
 

Didi

C'est la vie.
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
vetem kunder juves..... :)
 

Didi

C'est la vie.
Ore Abis, ti sikur ishe Milanist?? Apo nderrove ekipe meqe po fiton Juventusi. Ncnc
 
Top