Firmos

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ej po nuk osht muhabet kg ktu kush ngr lool se po qe për kush ngre mo shumë hekra s'bohet llaf no contest's around 😂

Po menova ska krizzzzzzz anej ka ti lol

Harrova unë që je nga çik vënd ti (e kom llafin origjina> lol ste kom pyt nga e egra apo e buta se kom nigju që janë dy 😂😜
Nuk eshte muhabet kg jo...esht muhabet gjaku...une kam gjak blu dhe kjo me ben koke te larte ne shoqeri lool

Une jam varet si e kerkon rasti, ndonjehere me shi, ndonjehere me diell lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Nuk eshte muhabet kg jo...esht muhabet gjaku...une kam gjak blu dhe kjo me ben koke te larte ne shoqeri lool

Nuk jam varet si e kerkon rasti, ndonjehere me shi, ndonjehere me diell lool
Po pra fiks më ra me vonesë xhetoni mu lool se e kom me parashutë 😜

Harrova nga që je gjak 💙

Jo si ne emigrant politik në vënd tonë grade funit fare vl 😂😂😂😂😅😅😋😜😜
 
Top