Fituesi i konkursit letrar -2014-

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje te nderuar antar/e te FV,uroj te jeni te gjithe mire..

Ja ku po ritakohemi ne kete fillim muaj per te shpallur dhe fitusin e konkursit tone per vitin 2014.

Fitues te ketij konkursi pa perjashtim jan te gjithe ata/ato qe derguan vargje ne adres te tij,duke na mirebesuar vlersuar dhe ndihmuar ne kete nisem te thjesht letrare..:)
Ndaj faleminderit perzemersisht.


Tani si cdo gje qe satistikohet per ceshtje korrektesie dhe ketu kemi pas sondazhe te c"do muaj ku kan fituar krijimet qe kan marre vota me se shumti nga ju .

Keshtu qe vijme tek fituesi i vitit qe ju mE voten tuaj perzgjodhet :
AJO ESHTE ANTARJA : NICKTJETER..!!

Nick shume urime per ty,faleminderit qe ndave me ne vargjet,emocionet dhe penen tende letrare gjate ketij viti ne konkursin tone duke u bere dhe fituesja e tij..

Simbolikisht dhe e thjesht por me shume dashuri dhe respekt per ty Nicktjeter te atribohet dhe kupa fitueses e kunkursit letrar 2014 .


Screen-Shot-2012-06-20-at-10.11_zpsecqqz8w6.jpg

Urime Urime!!

Duke vijuar me nje pershendetje,falenderim te vecante per shoqeruesit,derguesit e dashamirsit e c"do muajshem pothuajse gjate vitit keta jan:

Soulmind,Vetoni,Kitrra 123.,Sweetie,LeVoyageur,SunLiGhT ,Endrra,Elushe.,Princesha,Ylli1,Cent ,,Arfenilla,Books..paper-scroll-quill-pen-2_zps1ivjgpru.jpg


Ju falenderoj perzemrsishte ne forme personale dhe ne emer te stafit te FV,per cdo dergim dhe mbeshtetje tuajen.

PS:Ishte nje iniciativ e stafit te FV qe mu besua mua ,si cdo gje rishtazi dhe fillestare kishte luhatjet ,rritjet zbritjet e tij.
Por me mbeshtetjen tuaj u munduam te japim me te mire tone.


Gjithashtu konkursin e letersis ne vitin ne vazhdim kam nderin dhe kenaqsin tia dorzoj
FITUESES SE KETIJ KONKURSI ,NICKTJETER ku do ta manaxhoj dhe drejtoje gjate vitit 2015 kete konkurs.


Jam e bindur qe me mbeshtetjen tuaj ajo do jete nje manaxhuese dhe drejtuese shume e mire dhe konkursi do te shenoj suksese dhe me te larta dhe me te mira se sa gjate vitit qe lam pas.

_Gjithashtu dua te falendesroj perzemersishte bashkpuntoren time ne kete konkurs "PinKY" e cila me ndihmoj dhe kontriboj bashke me mua gjate gjithe vitit.
Pinky do te jete bashkpuntore me Nick dhe gjate vitit ne vazhdim perseri pran jush,pran konkursit..:)


Bashke do ritakohemi neper konkurs me krijimet dhe komentet e mija tashme si derguese dhe dashamirse e konkursit,ashtu si cdo antaret apo dashamires i ketij konkursi .


Lajmerimet dhe cdo gje e re per konkursin e viti ne vazhdim do te vijn per ju me daten 3 te ketij muaj qe do afishohen nga Nick ne kadegorin "konkursi -letrar-2015.Ju uroj nje fillim muaj te mbare qofshi mire dhe gjithe te mirat !!
Me dashamirsi ndaj jush : Never..Nje falenderim special per artisten tone: Soulmind qe na mundesoj duke dizeniuar kupat e konkursit :)
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Morenita:)

Shume urimeeee.. e ke merituar 100% dhe uroj sh qe tkesh sukses ne krijimtarine letrare ne jeten reale. Ddo jem fanse e jotja padyshim :) :puth:

Nevi pergezime dhe ty per perkushtimin e dashamirsine per ta cuar para konkursin.

Tani suksese ne vitin e ardhshem :)...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Flmmm :):)

Edhe pse jam 100% e sigurte qe ka pasur shkrime shume me te mira se une
Jo me kot e mora konkursin vetem ngaqe kisha fituar 2 here
Te gjithe ishin fitues me nga 1 muaj :) ndaj urime te gjitheve
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Urime nick.:eek:kidoki:.. me vjen keq se nuk do jeshe me pjesmarrse me shkrimet e tua ne konkurs..

.ishe brilante.
:po:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

NeVi!
Ne pamundesi per me shume, dicka sh sh simbolike per ty!

aa_57_zpsf6p02o5r.jpg
E gezofsh!
:)
 

Attachments

  • aa_57_zpsf6p02o5r.jpg
    aa_57_zpsf6p02o5r.jpg
    39.1 KB · Shikime: 0
  • aa_57_zpsf6p02o5r.jpg
    aa_57_zpsf6p02o5r.jpg
    39.1 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Soulina shume shume fleminderit e dashur :* :* :*..!!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Urime edhe nga ana ime Nick...Dhe gjithesesi respekt per te gjithe pjesemarresit ne konkurset e cdo muaji.
 
Top