Fituesi i Konkursit per Letersine 2018!

Monique

With or Without u
Ja ku u takuam ne kete fillim viti per te bere nje retrospektive ne vitin qe lame pas.
Kaluan plot 10 muaj neper krijime e konkurse, plot debate e polemika, plot urime e kritika....

Por sic dihet , kemi nje fitues te vitit 2018 per Letersine.

E ai eshte KAON!
Me poshte po ju rendis per cdo muaj fituesit :)

Shkurt 2018 - KAON
653f5458a0985e3ba506bfbb556d0e0b6606ar1-960-540_hq.gif


Mars 2018 - KAON & SOULMIND
ba-colorful-fireworks-animated-gif-pic.gif


Prill 2018 - KAON
Maj 2018 - KAON

ROUKETOPOLEMOS.gif


Qershor 2018 - KITRA123

20bi.gif


Korrik 2018 - VVETON

blue-erd-green-fireworks-gif.gif


Gusht 2018 - NEVERTITI

source.gif


Shtator 2018 - NICKTJETER

fireworks.gif


Nentor 2018 - VVETON[/B
]
058e773ece75f74aa692b6ef833a04ca.gif


Dhjetor 2018 - SOULMIND& NICKTJETER& MONIQUE
source.gifUrimet me te mira per te gjithe ju, dhe ritakohemi ne Shkurt 2019 :)

Kaon edhe njehere urime !
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Urime Kaon! :)
E verteta eshte qe mungojne krijimet e tua tek ky konkurs.
Mungojne dhe postimet e tua ne kete forum!
Urime te gjithe pjesemarresve te tjere!
Te lumt Mon,per mbylljen dinjitoze qe i paske bere me vidion e bukur e jo vetem! :)
Urime ne vitin ne vazhdim.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Perfundimisht bukur,

Dicka e bukur qe e bene madheshtor kete livadh ku kullosim.

Jetegjatesi per ty Konkursi i letersise.

Dromca tona qe te bashkuara perbejne nje mozaik te kendshem.
 

Monique

With or Without u
Mos harrojme te pershendesim edhe cdo krijues.....Jana80, Natta, Loyalty ,Arfenilla etj :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Urime Kaonit dhe pjesmarresve. Bravo dhe ty Moni. E ke qare mbylljen dhe drejtimin per cdo muaj. Mos u largofte drejtimi nga ty asnjehere! ?
 

KAON

Anëtar Aktiv
Faleminderit dhe urime per nje pjesmarje me te gjere ,,ketu ja vlen te derdhesh pak shpirt e pak ndjenj..!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
KAON urime per fitoren .. vargu yt i vecante e meritonte pasi eshte sa i vecante, aq realistik dhe njekohesisht godites ..
Kan munguar shkrimet e tua !
 
Top