Fituesi i muajit maj 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit maj 2018:

Vendi i pare: KAON (Nje grusht dhe*)
Vendi i dyte: LOYALTY (Nje grusht dhe 2*)
Vendi i trete: Nevertiti ( Vegimet e humbura)

Falenderoj pjesemarresit dhe uroj qe te rritet sa me shpejt numri i krijuesve per muajin qershor: COPEZA UDHETIMESH

Krijimet e muajit maj
Papiro Kaon.jpg
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Urime,urime Kaon!! :)

Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. :))

Suksese ne muajit ne vazhdim!!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Urime,urime Kaon!! :)

Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. :))

Suksese ne muajit ne vazhdim!!

Shume faleminderit Nevi dhe t'u shtofte krijimtaria per muajt ne vazhdim...
 
Redaktimi i fundit:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit. Do jesh pjese e qershorit?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
E une qe vraja mendjen kush ka shkru ate pizin e gjate.


Loyalty, pergezime.

Menyra e shpalljes se fituesit me beri pershtypje. Me shkaktove mall e nostalgji.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me behet qejfi. :) Shpresoj te jete nje nostalgji drejt jetes. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Krijimet e muajit qershor tani... Se Ketrushit i thame te merret me kalamajte. :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
kaon urime!
e merituar plotesisht :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
urime nevi
dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
urime nevi
dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!

Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen. :)
Mungojne rrjeshtat e tu.
Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
PErqafime!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen. :)
Mungojne rrjeshtat e tu.
Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
PErqafime!

duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. :) po ne vazhdim do marr pjese si jo..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. :) po ne vazhdim do marr pjese si jo..

Janaaa,po ajo tregon qe ne kemi identitet tonin ne shkrime!! :) Aty eshte pikerisht hjeshia e dikuj qe shkruan vargje,te lira le ti quajme,se ne shkruajme per shtate pale qejfe.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :) shpejtooooo
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Cfare teme kemi kete muaj?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Copeza Udhetimesh, Kitrra. :) Do marresh pjese?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit. Dergoje privatisht atehere. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-5 ditë nga hapja e temes se re.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-2 ditë nga shpallja e temës së re. Shpejt krijimet e fundit privatisht. :)
 
Top