Fituesi i muajit qershor 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit qershor 2018:

Vendi i pare: Kitrra (Ne kete nate)
Vendi i dyte: Nevertiti (Ne Kafenene e Andreas)
Vendi i trete: Jana dhe Loyalty (Zogjte e Parajses & Perendeshe)

Falenderoj pjesemarresit dhe ftoj anetaret me krijimet e tyre per muajin Korrik: FLAS ME HENEN


Pergamene Kitrra.jpg
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Themelues
kitrra urime me pelqej jasht mase poezia jote !!
loy brava !!
nevi kishe ndryshuar stil, bukur)
ps faleminderit votueseve ne pergjithesi dhe vecanti..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
O sa bukurr e ben shpalljen Loyy!! :))

Urime Kitrra!
Urime e dergusve tjere.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit ju qe ishit pjesemarres. Krijimet vertete qe ishin ne lartesi kete muaj. Me shkrime te tilla konkursi jo vetem qe behet vete por edhe eshte frymezues per muajt ne vazhdim.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Po ku kemi shanc ne te tjeret,tfitojm kunder poeteve te forumit :(.

Nuk se ka poet ne kete forum.

Ka njerez qe hudhin shkronjat mbi te bardhen. Pse se ke provuar njehere. Nuk me kujtohet te kesh marre pjese ndonjehere. mendimet personale te shprehura diku jane gje e bukur andaj them se ja vlen me provu.
 

VIP

V.I.P
Nuk se ka poet ne kete forum.

Ka njerez qe hudhin shkronjat mbi te bardhen. Pse se ke provuar njehere. Nuk me kujtohet te kesh marre pjese ndonjehere. mendimet personale te shprehura diku jane gje e bukur andaj them se ja vlen me provu.

Nuk kam guxim te konkuroj se e di qe nuk do fitoj prandaj.
Gjithsesi mendoj se secili ktu ne forum esht poet shpirti,jo poet i dalur nga bankat e shkollave.
Mezi po pres t'ju lexoj krijimet e korrikut ;).
Edhe njeher pergezime per fitoren.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Nuk kam guxim te konkuroj se e di qe nuk do fitoj prandaj.
Gjithsesi mendoj se secili ktu ne forum esht poet shpirti,jo poet i dalur nga bankat e shkollave.
Mezi po pres t'ju lexoj krijimet e korrikut ;).
Edhe njeher pergezime per fitoren.

Asnjehere mos mendo te fitorja. Mendo qe copeza yte ka per ta bere dike te ndihet mire dhe kjo mjafton. Mendo se copeza yte eshte pjese e jotja dhe ka rendesine ta ndash me te tjeret.

Pra, une pres nga ty, ta provosh. Do ta shofesh se do ndihesh mire. Nje rresht, dy, tre, kater ... Do ndihesh me mire.
 
Top