Fituesi i muajit shtator 2017

jana80

Super Moderator
Tema ishte Amfibe te perbaltura
sic e di cdo lexues i ketij cepi te kendshem letrar moren pjes tre krijues. te trija krijimet ishin te embla (sic u komentua ) ishin emocionuse dhe personalisht do thoja vertet te bukura.

20171003_124953.jpg
pasi vallzuam ne tre me:


1. Stoli vjeshtor Nevertiti
2. Bie shi per te huajt. Nikita
3. Amfibe Jana80

Fituesja e ketij muaji eshte

Nikita_2010_Intertitle.jpgtv-nikita05.jpg

Suksese te metejshme sa me shume fitore !
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Suksese Bizho ! :)
Sa me shume krijime te bukura ne vazhdimesi!
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Urime, Nikita!
E sheh që po të duash, mund ta ndryshosh stilin?
Unë nuk e njoha këtë radhë shkrimin tënd.
 
Top