Fituesi i muajit tetor 2017

jana80

Super Moderator
Pershendetje lexues te ketij cepi...
ja erdhi edhe casti te shpallet fituesi i muajit tetor me temen "mergimi i vjeshtes"


vjeshta_2.jpg


krijime ishin tre :1. Nordiku im Nikita


2. Trishtim vjeshte NeVertiti3. Metamorfoze jana80kete muaj fituse eshte NeVertiti me trishtimin e vjeshtes!


WfiKYt0.gif

URIME NeVertiti!!

Sa me shume fitore NeVertiti dhe falenderit nga ana ime ty dhe nga e juaja lexues jo vetem per fituesen por edhe per nikiten dhe te gjithe pjesmarresit ne kete konkures, gjithashtu perfitoj nga rasti tju kujtoj temen e rradhes
FLAMURI ME I BUKUR NE BOTE.
Ju uroj mbrembje te bukur ne vazhdim!
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
edhe ketu hile.. :p

vete i pari fiton cmim.... lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Mos u bej trazavac,ja njehere te vetme gjithe kete vit fitova ,gezoo me muaaaaa :p hahahahahaha.

po nuk e shtrove tavolinen nuk vij.. :p :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Nev, Krijim i kendshem :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Meritokracine deshe te thoshje ? lol

Ate qe desha ne thene ishte puna ime, ti mos interpreto si ta do karadakja....lol
 
Top