Fituesi i muajt prill-2017!

jana80

Super Moderator
poppy-641423__340.jpg

Tema e muajit prill ishte: Zgjimi i pranveres!

moren pjese 5 konkurent ku edhe kete muaj fituesja eshte


SOULMIND me Ne te dy-Parfum pranveror
Brava soul po na ve ne tapet te gjitheve e po na detyro te fitojme se sben kete muaj :)

vendin e dyte e meritoj monique dhe te tretin nevertiti brave ragazze!
une dhe nick jemi te parat nga fundi na lumte dora edhe ne :)


2. Kjo pranvere mban emrin tend! Monique
3. Tek ty.. -> NeVertiti
4. Gjethet e fundit te vjeshtes. -> Nicktjeter
5. Kënga e zogut -> Jana80

duke i riuruar serish soulit e vendeve te para suksese ju kerkoj ndjes per vonesen dhe ju mirepres krijimet e ketij muaj.
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Urime Soulin,shume i bukur krijimi! :)
Urime dhe pjesemarresve te tjere!
 

jana80

Super Moderator
do ta ndale njeri soul apo si eshte puna?? :))
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une ju thash s'po sjell gje kete muaj se jam plot pozitivitet dhe e derdh ne vargje, por ju donit serish. Ca t'ju bej une ju? :p
Pertej shakase ju falenderoj.:)
Ket vit po bi daci n'kos 3 here. (Nqs e dini ate batuten e dacit;?:Nje her bie daci (macja) ne kos)Lol.

P.s.Ketu ka shume krijues me te mire se une. :)
 

jana80

Super Moderator
Une ju thash s'po sjell gje kete muaj se jam plot pozitivitet dhe e derdh ne vargje, por ju donit serish. Ca t'ju bej une ju? :p
Pertej shakase ju falenderoj.:)
Ket vit po bi daci n'kos 3 here. (Nqs e dini ate batuten e dacit;?:Nje her bie daci (macja) ne kos)Lol.

P.s.Ketu ka shume krijues me te mire se une. :)

jo jo soul pranojm sfiden ne... e sa per me te mirevaret nga momenti i krijimit dhe nga pozitiviteti ..po terhiqesh mos te humbesh me?? po me thua ke frik nga humbja?? ketu te rrish e te shikoj kur merr nje vote si puna ime :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime shoqe....e kush me teper se ai krijim e meritonte???
Suksese e mos ndalofsh asnje sek duke derdhur germat e tua... :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
ا'paske qene mi goc...vetem duke triumfuar ngele! Urime urime dhe vazhdo me kte ritem! :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ا'paske qene mi goc...vetem duke triumfuar ngele! Urime urime dhe vazhdo me kte ritem! :)

:p

giphy.gif
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Ku eshte tema e muajit Maj se jua ndreq une qejfin, kaq milione shqiptare e s'mund t'ja heqin dhimbjen e kokes nje shqiptari!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Heu! Sa po dergoja krijimin e Majit por u tremba e po terhiqem. Lol

P.s. Jana: Azhornojr pak temat e muajit me ndonje lajmerim se s'mbahen mend temat.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
"Kam mall" a nuk e kini temen e muajit Maj???

-Kam mall

Kam mall me thua
me lot me mbyt,
nje fjal "te dua"
s'me pane syt...

Ku po shikojn
keta dy sy,
lotet pikojn
aty s'je ti...

Kam mall me thua
dhe prap genjen,
kush thot "te dua"
gjithmon te gjen...

Eugeneral
 
Top