Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje te gjitheve!!

Ja ku erdhem ne fund te gjithe kesaj aventure kaq te bukur dhe kaq te diskutuar :)

Ne rradhe te pare dua tju uroj vetem lumturi dhe gezim per cdo dite tuajen, e me pas le te kalojme tek fituesit e ketij viti...

Nuk eshte 1 por plot 4 :)

Urime cdo kujt qe me krijimet e tij u be pjese e jona, por edhe per ata qe votuan dhe komentuan per cdo muaj.


Faleminderit te gjithe


Fituesit jane:

1.Nicktjeter
2.Fly
3.Monique
4.Jana80


PS: Kshuqe trofe nuk ka , por nje video per te gjithe ne po...tumblr_mltv1xRlyq1so8p78o1_500.gif
 

Attachments

  • tumblr_mltv1xRlyq1so8p78o1_500.gif
    tumblr_mltv1xRlyq1so8p78o1_500.gif
    369.2 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Urime fituesve!
Urime e pjesemarresve!
Urime dhe ty Mon qe me durim ,qetesi dhe dashamiresi e drejtove kete konkurs!

PS;Video s"me hapet,kerkon llogari ne youtube,une skam .
Ndaj se shikoj sot.
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Hape nje o nev lol
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

as mua:une:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Futu shikojeni tani se e keni public. :)
 

Abisi

offline✌
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Thashe se vetem mua nuk mu hapte,por paskan qene te gjithe :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Po te tere pa accounte qenkeni ne utube more aman lol

PS:futuni tani se hapet se na plaset :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Urime te gjitheve dhe sa me shume krijime per vitin qe vjen! :)
Hajt Gezuar Festat te gjitheve tani!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Fituesit e Konkursit se Letersise 2016

Urime te gjithe fituesve dhe pjesmarresve pozitiv te konkursit.

Urime dhe ty Mon per drejtimin plot pasion dhe nuk lejove te deshtonte ne asnje moment :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top