Fituesit e letersise-2015.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje te nderuar anetar/e!!
Ja ku erdhi momenti te shpallim fiuesit e vitit te konkursit tone Letrar.
Ishte nje vit i kendshem viti qe lam pas,per letersin,me plot dergime,komente,kritika ,votime pjesemarrje.
Uroj qe dhe viti ne vazhdim te kete te njejten ecuri edhe me mire akoma.

Tani le te njihemi me fituesit e konkursit tone.


Cmimi i letersis per vitin-2015-shkon mes dy anetarve tone te nderuar;

Kitrra123 dhe Soulmind.

Perkatesisht kane fituar gjate vitit nga dy here sonadazhet mujore me krijimet lertrare.

Urime Kitrra123!!

a-libro-pluma-varios-tamanos-ref-bp286_zps430ghde3.jpg

Urime Soulmind!!


Education_Award__50eddf433801e_zpssrosy5uy.jpg


Falenderojme perzemersisht te gjithe pjesemarsit e ketij konkursi.
Pa dergimet tuaja do ishte nje perpjekje e kot kjo nisem e brisht letrare nga ana e jone.

Perkatesisht gjate 2015-kishm kenaqsine te lexojme krijimet e anetarve si me poshte;

Nick,.Bella,Princesha, LeVoyageur ,Ylli,Monik ,Arfenilla,Call, Kila,Levina,Jana80,Anonim,,Nevertiti.


Duke ju uruar nje vit plot mbaresi dhe suskse,po mbyllim ketu kete teme.
Per tu rilexuar nga fundi Janarit apo fillim Shkurti per infot dhe risit e konkursit tone!!
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

ju uroj mos te mbaroje asnjehere "boja"e penes tuaj dhe mbi te gjitha qe jeta juaj te jet aq mbreslenese sa te trasformohet ne lume deshire per ta shprehur ne poezi apo proze!
ju pergezoj e ju uroj suksese ne cdo aspekt te jetes .
me resp jana.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Urime te gjithe pjesmarrsve ne kete konkurs sa simbolik aq edhe madheshtor !

Pergezime dhe nje "ju lumte " e fuqishme per organizatoren dhe respekt per punen e saj
te paster , te bukur , per pasjonin dhe motivacionin e saj te madh . Respekt !
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Dhe une dua ti uroj te gjithe pjesmarresit. Frymezimi mos u shterofte kurre. Nje bravo dhe per ty Nev qe e ke kaq perzemer konkursin dhe e drejtove me sukses. Urime :*
Urime dhe fituesit sigurisht.
Sa per veten sdi si ka rastisur qe kam fituar 2 her dhe jam e bindur qe ka te tjere shume her me te talentuar se une. Doja te vecoja Jana Bella levina dhe Monique te cilat me kane surprizuar per mire me talentin ne krijimtari letrare. Duke qene dhe se jane te reja ket vit ne pjesmarrje. Pastaj talentin dhe pasionin e nick nevit arfes levoy etj i kemi ditur tashme. :)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Urime kitrra dhe Soulmind, por edhe juve qe e keni fitu vetem nje here. Ndersa juve qe nuk fituaar ju deshrioj me shume fat ne vitin 2016.

Te lehte nuk do ta keni aspak, sepse tash do te marr pjese edhe une... por shpresa vdes e fundit. Mos e humbni ate.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Prap fitove trofe ti soulmind!! Un me nuk marr pjes ne asnje konkurs se me vjen inat qe nuk kam nje trofe ta ruaj ne shpin time,, ate se fitova tek fotomania nuk e dua ...se u nda ne dy vende tjera.


Soul urime xhan.
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Urime te Dyve , vecanerisht kitrra123... E te gjitheve atyre qe kane sjellur krijime .
 
Last edited by a moderator:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Nevi faliminderit dhe ty per nervat se ke pas per ta mbajt ne kembe konkursin, edhe pse me shum veshtersi ...........
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Cmimi i letersis per vitin-2015-shkon mes dy anetarve tone te nderuar;

Kitrra123 dhe Soulmind.

Hmmmm, tashme si che-guevarista krah per krah e dore per dore ne cdo front ne cdo fitore.

Ne fakt me keni dhene shtyse te shkruaj. Ka muaj qe nuk kam shkruar. :vetull:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fituesit e letersise-2015.

Hartini paska reduktuar gjuhen letrare te te gjithve :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top