Fituesit e muajit gusht 2017

jana80

Super Moderator
DejaVu-650x450.jpg

Pershendetje fv tema e muajit gusht ishte tema "deja vu"
moren pjese 4 krijime njera ishte me e bukur se tjetra.


Limonade nicktjeterFjal e dhene?! jana80Nje fund Korriku ndryshe... MoniqueCast... NeVertitifitues jane dy krijime me vota te barabarta votimi i nevertitit "cast" dhe i janes "fjale e dhene"

kete muaj ishin shume pak votues vetem 8 uroj qe muajin tjeter te kete me shume votues dhe komentues.

duke i uruar fitoren Nevertitit falenderoj te gjithe ju pjesemarresve me krijimet tuaja dhe falenderoj edhe ju votues komentues dhe lexues te kesaj teme.

ps. une pres krijimet e muajit ne vazhdim tema eshte ..... "Amfibe te perbaltura"
me falni per vonesen dhe ju uroj nne fillim muaji te kendshem te gjitheve qofte nne muaj me ngjyra dhe si nje krijim i bukur plot me emocione dhe me dashuri..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Nevit :)
Dhe Janes :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Urime اupave.
 
Top