Fituesit e muajt qershor 2017!

jana80

Super Moderator
latest.jpg


Ne muajin qershor moren pjese 5 krijues.

Ndoshta.. NeVertiti

Jam Dashuria LeVoyageur

Lumturia tek une! Soulmind

Shtepia me shelg. Nicktjeter

Buzeqeshja jote! Jana80


duke marr parasysh kerkesen nese mund te lejoja te votohej pas mbylljes se sondazhit e normalisht vota ishte per krijimin nr 3 i bie qe fituese edhe kete here te jete Soulmond , por meqene ligjin e ben maliqi po dal kshu ne podium edhe une te ja mor Soulit 50% e fitures .

kete muaj ka patur pertac lexues e pertac komentues..
si edhe kam ven re qe jemi rob qe kemi nevoj per dashuri e per lexime jo te thella.SUKSESE TE GJITHEVE
faleminderit te gjithve ju qe ne castin e fundit kur ju rash dyerve te juaja ishit e jo vetem ishit por sollet edhe krijime sh te bukura te bera nje nje fryme.. thnx shume ..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
haha! Jaanaaa weee sa e keqe, s'te fal asnje vote ste fal lol

Shume Urime :)
VErtet poezia Jam Dashuria dhe Buzeqeshja ishin te bukura!
 

jana80

Super Moderator
haha! Jaanaaa weee sa e keqe, s'te fal asnje vote ste fal lol

Shume Urime :)
VErtet poezia Jam Dashuria dhe Buzeqeshja ishin te bukura!

llaf e ke ti moj ..un mbylla sondazhin mos te te votojne :p
sa per poezine jam dashuria edhe mua me pelqej shume shume..
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime soul edhe pse buzeqeshja jote ishte ajo qe une u dashurova.....
 

Fly

Larguar
me aq sa lexova une me pelqeu e vajgurit, por qe me then te drejten te tjerat as i lexova fare
po me mire, se do kisha shar ndonje kot si per rutine :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime soul edhe pse buzeqeshja jote ishte ajo qe une u dashurova.....

Rrofsh. Po ska gje mi. Plus uro dhe Janen ti se e ndame (ndane vota jo ne) tepsine ne dysh ket muaj haha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Urime Soul...te kisha sygjeru te nxirje ndonje liber me poezi.
 

Zana1

Braveheart
Gjithmone me duket lemsh kjo tema e konkursit te letersise dhe fotomania.... ku jane krijimet e k'tij muaji ? apo nuk jane hapur akoma ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Gjithmone me duket lemsh kjo tema e konkursit te letersise dhe fotomania.... ku jane krijimet e k'tij muaji ? apo nuk jane hapur akoma ?

Tek etersia qershori ka mbaruar. http://www.forumivirtual.com/konkursi-i-let-rsis-2017-292/krijimet-e-muajit-qeshor-2017-a-65703/

Ky muaj(korriku) do hapet me date 15 korrik.

Ndersa fotomanine per kete muaj e ke ketu: http://www.forumivirtual.com/fotoma...e-my-window-quot-65917/index2.html#post934353

DUhet te hysh shpesh qe te ndjekesh ritmin :D
 
Top