Fituesit e muajt shkurt!

jana80

Super Moderator
Te dashur miq te forumit virtual muaj shkurt kishte dy tema
Takat e kuqe
2ufedxi.jpg
Jam kosove
20170301_111212.jpg

Ne kete muaj moren pjese 6 antare:


kitrra 123 me krijimin nr 1: Takekuqes

Jetesa me krijimin nr 2: Fjalë dashurie për të dashurën Kosovë

Nicktjeter me krijimin nr 3: Vajza me corapet e grisura

soulmid me krijimin nr 4: Takat e kuqe nën mjerimin Migjenian

monique me krijimin nr 5: Kepucet e kuqe veshur kam sot

Nevertiti me krijimin nr 6: Djaloshi i luleve

fituesi i ketij muaj eshte

images-1.jpg


SOULMIND me numrin me te madh te votave duke u ndjekur nga krijimi i Monique , Kitrra,Nicktjeter, Jetesa dhe Nevertiti.

ju falenderoj te gjitheve per kontributin e krijimtarise dhe te gjith ata qe kan lexuar e vleresuar krijimet!!

urime Soulmind !!
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Urime suolin!! :)) nje nder shkrimet me te bukura te ketyre viteve tek letersia!

Urime e tjerve.

Ehhh urime dhe "djaloshit tim te luleve" ,qe smori asnje vote hahahahahahaha
 

jana80

Super Moderator
O jana na azhorno per temen e muajit te marsit?

3.Perkedhelja e nenes.
4.Zgjimi i pranveres.
5.Kujtoj me mall.
6.Buzeqeshje te sinqerta.
7.Pentagrami im.
8.Deja-Vu.
9.Amfibe te perbaltura.
10.mergimi i vjeshtes
11.Flamuri me i bukur ne bote.
12.Dritat e rrugeve.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime Sol..... :)


Picture2.jpg


e merituar cdo vote :)


Edhe nje urim vetes qe e fillova kete vit nga numri 2 :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Nje bravo e madhe per te gjithe pjesmarrsit dhe organizatoren !
Urime per te gjithe dhe flm !
Urime fituesit por dhe vendit te dyte se mos gabohem nje vote i ndante !
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nje bravo e madhe per te gjithe pjesmarrsit dhe organizatoren !
Urime per te gjithe dhe flm !
Urime fituesit por dhe vendit te dyte se mos gabohem nje vote i ndante !

2 vota ...:)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E kemi bere zakon te frymzohena keq ne fillim viti, e pastaj medaljet na braktisin :p

Ju faleminderit per fjalet e pakursyera!
Suksese ne muajt ne vazhdim!
:)
 
Top