Fjale te urta popullore....

princesha

Warrior Princess
V.I.P
i bukur eshte ai qe eshte i bukur ne shpirt.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
miku i mir nuk është ai që ta fshin lotin,por është ai që nuk të lë të qash
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Dhembi kafshon shpesh gjuhën, megjithatë ata mbeten miq.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Burri eshte koka, kurse gruaja eshte qafa.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Fjalet jane gra, veprat burra.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Qesja nuk zbrazet duke dhene lemosh...
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Bjeri samarit, ti teket gomarit...
 

baby-angel

Thpilt
Genjeshtra eshte nje plage
e cila dhe ne u sherofte, le shenje.
 

baby-angel

Thpilt
Te me ruash kur te me kesh
qe kur te me duash te me gjesh..:D
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi. Anthony D'Angelo
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Vjehra nuk e kujton asnjëherë kohën e nusërisë.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Gruaja e fut shejtanin ne shishe
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
I talluri, te tall
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Ai qe ska turp, edhe te turperon....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ha sa te hash, por le vend per uje!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Me dhune mund te me mearresh cdo gje, por te me japesh me dhune nuk mundesh asgje!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Nese te cmoj shume, kjo nuk te lejon te shkelesh mbi mua!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ne ecjen tende perpara, here pas here kthe koken te shikosh prapa!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hekri rrehet sa eshte i nxehte
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Shiko cfare ke bere ti per vendi dhe jo cfare ai ka bere per ty!
 
Top