• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fli

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
tash ma mir keshtu... se ateher me gjith ate metall si ebarteshin andej kendej, tash keshtu me bukur, me leht :)
 

netflix

Anëtar i ri
tash ma mir keshtu... se ateher me gjith ate metall si ebarteshin andej kendej, tash keshtu me bukur, me leht :)
Jetesa kjo menyre e pergatitje eshte vetem ne hjek mallin e fli-s po flija e vertet e saç pergatitet :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Jetesa kjo menyre e pergatitje eshte vetem ne hjek mallin e fli-s po flija e vertet e saç pergatitet :)
po mir.... :)

ti thua me mir me saç, ai tjetri tha moderne kjo... super ejj.... Urdheroni, mund ta beni -ju dy ashtu! :) ....pse jo? :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
shume moderne dhe e thjesht kjo, do provuar. kshu sa per fiksim i fut dhe nje modifikim mish te grire edhe me krem qumeshti.


booooo cna erdhi uria qe tani LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
shume moderne dhe e thjesht kjo, do provuar. kshu sa per fiksim i fut dhe nje modifikim mish te grire edhe me krem qumeshti.


booooo cna erdhi uria qe tani LOL
hahahahahaha shume moderne thotee,oo Hardyyy o shejtanoo,si qenka moderne dhe thjesht, mbush garuzhden 100 here e fute furre :p Del shpirti deri ta mbarosh.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
hahahahahaha shume moderne thotee,oo Hardyyy o shejtanoo,si qenka moderne dhe thjesht, mbush garuzhden 100 here e fute furre :p Del shpirti deri ta mbarosh.
po mire te keqen merr sacin edhe beje LOL LOL, pse tu lodhen duarte te hapesh e te mbyllesh furrin ty LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Ec me ndihmo te ndezim zjarrin dhe iku ai muhabet.hahahahaha

eeee po rri tani se sdi as nga ta kapesh sacin mos fillo kot, ndiz furrin me ventilator qe ta pjek per 5 min ate bej ti LOL LOL LOL LOL
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
tju mesoj nje tip gatimi prej pertaci e shfrytezim mundesish rrethanore te kesaj flise qe ne quajme lakror..
une e bej ne tigan aderent.
hedh nje shtrese e kthej pakez fare vaj ne fund tigani e ne siperfaqen e kthyer akoma te ngrohte hedh serish pergatitjen e kshu me rralle..
per max 15 min eshte gati dhe i njejti efekt pa qendruar hap mbyll stufen e pa bere gjith ate pune....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Bubuuu pertacija ne kulm per fermra shqiptare :shokim:
koha e kufizuar netflix te ben te pershpejtosh recetat ... e rendesishme eshte rezultati jo rrugezgjidhja :)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
E kam provuar fli-ne ne nje fshat te Tropojes per here te pare e me pas ne nje lokal tek ministria e jashtme ne Tirane dhe vertet eshte gatim qe te mbetet ne mendje.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Uaaa fli i kam shum qef nga ato se ben nena ime me saq..
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
20180119_204306.jpg
ja fli ne metoden e pertacit e shfrytezimit kohes dhe rrethanave ....
 
Top