Flm Shqip/ Patizani vogel Velo.

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Momentin e vdekjes në parathënien e filmit pu pu pu , ajo koka e te mjerit me bindje lëviz nga e majta :lol:
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Sa te cliroj Shqiperin edhe erdha 😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hakun e Sina Tates do e marri na..Jo komisar! ai ishte Babai im dhe un do marr hakun e ti..
(Biseda mese komisarit dhe velos)
 
Top