Flokët ngjyrë opali trend këtë sezon

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Rrugët dhe rrjetet sociale, janë ende të mbushura me vajza, që i kanë flokët me ngjyra ylberi. Por, jo edhe për gjatë.Në trend ka hyrë ngjyra e opalit, e cila vërtetë i përshtatet pothuajse çdo karakteri, transmeton Telegrafi.
Flokëve të lyera me këtë ngjyrë, po iu shtohen edhe tone roze, kaltër dhe gjelbër.
Këto prekje, po i shtojnë stilit të flokëve një natyralitet dhe gjallëri më të madhe.

1.jpg


2.jpg

b.keshilla.net
 
Titulli: Flokët ngjyrë opali trend këtë sezon

me bukur kur ngjyra eshte cik me e theksuar
Rainbow-hair-photo.jpg


e kam nje gjysem menje me koh por do boj vetem 2 tonalitete boqiell dhe violet
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Flokët ngjyrë opali trend këtë sezon

Trendy k'te pune ka , sot opal neser papagall. Im not fussy , with my hair.. i mbaj ne nje ngjyre/model/forme qe eshte kollaj ne jeten e perditshme per mua.

Me 3-4 te lara, kushedi si shpelahen k'to ngjyrat....e plus makiazhin qe duhet te besh, qe te kombinohet , ndryshe kushedi qysh del..si pule e rrjepur.
 
Redaktimi i fundit:
Top