Forca Liverpool

Dorart

Antar Aktiv
forca Liverpool skuadra me e mir angleze me 5 qempions dhe 17 kmpionate nje me shum se man.utd.me futbollistin me te mir ne bote si GERARD grusht3::grusht3:
 
Redaktimi i fundit:

CannY

Antar Aktiv
E ka vetem nje trofe me shume se manchesteri mirpo sivjet do te barazohen sipas mendimit tim :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
sivjet arsenal do i qmontoj te gjitha
 

albo'rhyme

iLLyrian CarTeL..
LiverpooL champiOn.. sivjett.. lodheni kott ju..se liverpool do ta fitoj..
edhe premier league edhe champions league..
nukk ka te ndalur ky ekipp..vetem te shtunen e humbi lojen e pare kete stinor.. edhe kete e humbi nga fati i keq qe e percjolli ne fund te ndeshjes..dhe nga aj mott me shi qe ishte..

Gerrard..passuesi.. Torres ..shenuesi..

yOu never walk alone.. LiverpooL fan'
 

ssokoll

Release Yourself
liverpooli nuk do te shkoi me larg se kaq...nuk jam tifoz i futbollit anglez po mendoj se kete vit chelsea do ta marr kampionatin
 

xxl

IT Professional
Titulli: Forca Liverpool

Liverpuli eshte nje skuader ne krize dhe shume shpejt do ti shese lojtaret e saj si gerrard torres etj pra ajo do te bije dhe do te behet nje skuader kot fare. RROFTE CHELSEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grusht3::grusht3::grusht3::grusht3: < KJO PER LIVERPULIN <<<<:grusht3::grusht3::grusht3:
 

xxl

IT Professional
Titulli: Forca Liverpool

Gerrardi qe pasonte dhe torres qe shenonte do te ikin dhe do te marin valixhet se presidenti i liverpulit ka 400 mije euro borxh!!!!!!!ua lale me te ik petlla!!!!!!!!!!!!!
 

xxl

IT Professional
Titulli: Forca Liverpool

:bum:bum:bum LIVERPULI :bum:bum:bum
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Forca Liverpool

do ZOTI dhe sivjet e marrim kampionatin... do ishte dhurata me e madhe e vitit per mua mbi gjithcka ;)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Forca Liverpool

shume endrra paski ju te liverpulit per kampionatin,por harroni se po humbe pike ne fushen e tende me ekipe si STOKE ,WEST HAM etj nuk ka shance megjthate suksese
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Forca Liverpool

<3 Liverpool is the best<3
 
Top