Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

erdhi nick ketu dhe ju rikthy hareja forumit!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mendoj se njeri cdo dit meson nje gje te re , dhe behet me i zgjuar se dje.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Dje ishte ajo që shkoi , jeto për sot o njeri :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Njeri i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest, kur ka force ne dore fal dhe kur eshte i nevrikosur vepron me drejtesi :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

(ahahahahahhahaah me ke ba me qesh :D) Drejtësi , o hyjnore ti, eja në ketë botë e prek , prek pa ndalë.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Tokes si duken malet po ta shohesh nga planeti mars.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mars, ti zemerove keshtu tokësoret që u nisen drejtë teje, drejtë marsit :)D).
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mars e quajnë kot, ishte shumë i kotur dhe heshtur përderisa afer i kaloi hëna ( mjaft më më marsin :jooo )
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Marsi eshte muaj i fillimit te pranveres
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Pranvera stine e bukur qe fillon me nje muaj te bukur :p (lol u lodha me marsin)
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Bukur ? Nese do më duhej të caktoja një muaj të bukur ai do ishte marsi ( :()
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Ditë e natë, natë e ditë çdo gjë ka një fund.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Fundi ishte pak i ftohet,bente acar,por duhej,sepse jepte shkak nje tjeter rifillimi tr ri...
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Perfundoi kjo natë për mua , ishte ftohtë dimer i ashpër.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

I ashper eshte ai qe gjasme te do te miren :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Të mirën ktheje me të mirë, të keqen mos e harro.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Te miren nese ja ben dikuj duhet t'ja deshmosh me vepra jo me fjal.:eek:kidoki:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

gjithqka e thot zemra se e percjell deri te fjala:stelle: hahahahha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top