Formoni fjali me fjalen e fundit!

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Njeriu duhet te jet vetvetja gjithmon e kudo qe ndodhet....
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Yjet ne qiell spo i shikoj me te dalin..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
midene e kane,por ndotja,i ka bere te zbehete te lodhur ,njelloj si njerzit qe mundohen ti shikojne per t`iu ringjall shpresat e zbehta qe u treten neper duart e thata.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E tyre ishte krejt magazina e boshllekut me nje egoizem te cekte dhe te rrepte,te veshur me tantellen e vetvlersimit bosh,te parkuar ne boshllek, dhe cudutrisht ndiheshin te rende ne tere ate `boshllek rendese`.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Rendese pa gravitet, gravitet pa themel dhe ajri tek vibtron neperjet penxheres se hapur pergjysem qe fiskellen e sdo tja dije per kerknd me.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me ,nuk e shqetesonte asgje rreth shumices se qenieve dykembshe ,qe endeshin si te trullosur nga tymi i rendeuar psikollogjik ,i nje shoqerie qe vetem zien ,pa e ditur asnjehere temperaturen kostante te saj.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
E saja ishe ajo aroma ,qe linte pas saj sa her qe kalonte, dehesha me aromen e saj ndaj dhe hoqa dor nga pija ....
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Pija qe ja guduliste flegrat e hundes dhe ja bente gjendrat te prodhonin ate deshire te pa permbajtur per ta prekur me buze dhe ndjere afshin e nxehte te dhjetra vite distilim tek zbritnin rrekeshem ne brendesine e fantazise.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Fantazia e kishte ndihmuar shume here, te udhtonte ne boten e saj,sa here qe bota para sysh i ngjante lodhse.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mirepritjen e gjente ne agimin e hershem te dites,tek dielli buzeqeshte lehte mes perdes se dritares, ajo nderronte krah per te fjetur sikur dhe 5 minuta,me pas bashke me diellin do nisnin diten ,deri ne perendimin e ti piktoresk.
 
Piktoreske i dukej pamja nga dritarja e hotelit, lendina qe shtrihej pertej deri ne buzet e lumit e pas tij fillonte tatepjeten mali qe i bente hije fshatit turistik.
Prapeseprape natyra e mrekulleshme ku po notonte nuk ja largonte nga mendja fjalet e saj para se te ndaheshin.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
u ndane me lote ne sy,pastaj ju rikthyen kujtimeve ,qe koha ua rrembente pa meshire duke ua larguar ne dite,muaj, vite.....pastaj e vetmja menyre mbijetese ishte paqja me kohen ....
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Fare sme intereson cfare mendojn per mua, une e kam gjetur paqen me veten, me mjafton vetem Allahu.
 
Top