Forumi Virtual chat

korado

President
hi!He mo ca beni ju?
 

baby doll

Sw33t d0LL
hic cte bejme???shtyhemi,ti???
 

korado

President
qysh ia keni kalu?larg hallet dhe NO STRESS.
 

korado

President
baby doll,po he me goc,do na thush ndonje gje te re?
Qysh ia ke kalu ti?
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Yha Ca Behet Ktej Mire Ju Kam Ndoi Gje Interesante Cna Thuni
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Pershendetje juve
a po jav prish kush :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
pse qetesi :D brazi... sjelli do mickonja ketu ti hajn pak edhe keta tjetrt mesiguri atehere ska me qen qetesi :D
hiq spo rrihet njerz valla :( marova
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
hahaha dhe un vdiqa nga mickonjat..:qaj:
leji mos te flasin kta..ja jemi ne te dyja sa per 100..:D
:kiss motrushe...:xhan:
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Normal braziljania me shum se 100 :D
qka po bon ti motrushe a po keni shum nxet se na marum :(
prej 20-it jame ne pushim ka mu knaq :D
:kiss
 

Kejla

Anëtar Aktiv
pershendetje mire se ju gjeta
 

Kejla

Anëtar Aktiv
pershendetje dhe mire se ju gjeta
 

korado

President
te pranishem jemi..ckemi grupi.
 

korado

President
Gezuar Vitin e Ri te gjitheve!
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Pershendetje mire se ju gjeta
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
hello:stres:.......................................
 
Top