Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
delfini.jpg
delfini.jpg
Kjo është një foto mjaft e rëndësishme e realizuar nga Paul McGreevy, 55 vjeç nga Carlisle. Në objektivin e aparatit të tij profesional është fiksuar një krijesë e tillë e rastësishme. Ai thotë se nuk e kishte realizuar me paramendim këtë foto por thjesht kishte bërë disa shkrepje të rastit. Në momentin kur i ka hedhur në kompjuter dhe i ka parë i ka bërë përshtypje pikërisht ky moment kur zogjtë kishin krijuar një delfin mjaft të këndshëm. “Ishte vërtet surprizuese të shikoja delfinin dhe atë çka të krijonte përshtypjen e një balene e cila e ndiqte nga pas”, tha fotografi amator.
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

Fantastike :) shume bukur
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

ahahahhahahah Asi mar piktor po kush e han per te vertet kyt foto ma rrot :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

Aaa sa e bukur :D
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

shume e bukur...mudn te jete me photoshop por mudn te jete dhe e vertete....ndodh shpesh qe dhe rete formojne figura nga me te ndryshmet...personalisht kam pare 2 here forme te reve
1- si njeri profil..
2- si luan qe qendronte ulur
dhe e fundit ka qene ekzemplare, madje isha me 3 shoqe ne 2 te nates, pame formen e nje breshke shume t emadhe...te betohem qe mudn ti shikoje dhe patters e trupit...shume lezetshem....gjera qe ndodhin jane...ska ndonej gje per te pergenjeshtruar apo pranuar:)
 
Top