• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto & shprehje

Status
E mbyllur për postime të tjera.
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Pak rëndësi ka sesa e vështirë është preja, rëndësi ka sesa i zoti është gjahtari.
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Foto & shprehje

Uniteti i fjales eshte thelb i asaj qe percjell...nese ske cfare te thuash me mire hesht

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Kur jam nisur per ketu,,un isha vet i 3-ti,,,Por nese lumturia nuk u gjet ketu,,
Dashuria eshte debulesa me fisnike e shpirtit.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

Gjerat qe do nje femije , mbeten ne zemren e tij deri ne pleqeri.
E bukura e jetes eshte qe shpirti yne mbetet pezull ne ato vende ku dikur luanim.
 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Ndonjeher,,mes Fikjes Dhe Zjarrit,,fshehen te vertetat me te pa pershkrueshme qe mund te jetojne!
 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Nese Ajo rrjedh neper dhimbjen tuaj,,
ajo rreh ne zemren tuaj
ajo e mbush gjoksin tuaj,,
ateher gjaku jetesor prej jush eshte per humbje personale.
 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Per te shprehur knaqsin e jetes time,,un do ti kurseja te gjith leket.
 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Themeli nga ku tradicionalisht niset ndertimi i nje familje,,eshte shtylla me e rendesishme e jetes, nese deshironi nje sukses te garantuar,,adoptimi i nje femije,,do te ishte nje nga gjerat me humane.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Nese e do vertet dike eshte e pamundur te mos jesh xheloz..♥

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Gje me emer shpres nuk ka ne atomaje malesh,,
por puthjen e vdekjes mund ta gjeni edhe ne qytet.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Foto & shprehjeAh, dua bëhem copë për njerëz që kanë diçka origjinale për të thënë, dhe copë copë, të zhdukem fare, për të tjerë që megjithëse nuk kanë asgjë për të thënë.. vazhdojnë të flasin pa pushim.. :)

P. Sulaj


 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

''Të besoj'' është kompliment më i bukur se sa ''Të dua'',
sepse ti gjithmonë nuk mund të besosh dikë që do, por gjithmonë do të duash dikë që beson..!

Mahatma Gandhi


 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Foto & shprehje

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top