• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografojnë votën, policia ndalon tre persona në Gjilan

Love

βeℓℓe â๓e
Tre persona janë shoqëruar për në stacionin policorë në Gjilan, ka deklaruar Ismet Hashani, zëdhënës në Policinë Rajonale të Gjilanit, për të cilët ka thënë se dyshohet që kanë fotografuar votën.Ndërkaq në Komunën e Ranillugut deri më tani është raportuar se për një person prokurori ka lëshuar masën e ndalimit për 48 orë nën dyshimin se “ka dhënë apo marrë mito në këmbim të votës”, ka thënë zëdhënësi Hashani.

Ndërkohë gjatë ditë në këtë rajon janë shënuar edhe raste të ngjashme të parregullsive në rajonin e Anamoravës.
rtv21.tv
 
Private conversations
Help Users
    Top