Fotot e fundit të parashqevi simakut, përpara paralizës faciale

AnGeLiC

VIP
V.I.P
f.1028110348935_m-780x439-680x365_c.jpg

Këto janë daljet e fundit të këngëtares përpara aparatit fotografik.

Parashqevi Simaku, një ndër ikonat e muzikës së lehtë e popullore shqiptare, prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por pak është dëgjuar atje për të.

Qysh pas largimit në SHBA, jeta nuk qe e lehtë për eleganten e Festivaleve.
Parashqevi-Simaku-me-djalin-luka-300x225.jpg

Sipas lajmeve të botuara së fundi në media, arsyeja kryesore që këngëtarja ka hequr dorë nga muzika, është një paralizë faciale, që thuhet se e ka ndryshuar tërësisht në pamje.
Parashqevi-Simaku-me-luka2-1-300x225.jpg

Pas problemeve me shëndetin, Parashqevi Simaku nuk është parë më në publik dhe këto janë fotot e saj të fundit përpara një aparati fotografik.
simaku_.jpg

Dritare net
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Fotot e fundit të parashqevi simakut, përpara paralizës faciale

Cuscino-Funebre-per-Lutto.jpg
 

Attachments

  • Cuscino-Funebre-per-Lutto.jpg
    Cuscino-Funebre-per-Lutto.jpg
    31.6 KB · Shikime: 0
  • Cuscino-Funebre-per-Lutto.jpg
    Cuscino-Funebre-per-Lutto.jpg
    31.6 KB · Shikime: 0
Top