Fqinjët ankohen per çiftin "e zhurmshëm"

-640-0-6001cc2fa1321.jpg

Tërboheshin çdo natë në shtrat! Çifti nuk iu 'beson syve' nga ajo që ju vjen tek dera: Kur bëni s*ks...!​Në vend ndodhin shumë raste të çuditshme, teksa kjo letër e bërë publike nga një grua do t’ju bëj që të jeni të kujdesshëm dhe ju. Mësohet se një grua ka postuar në rrjetin e saj social një letër që ishte shkruar nga fqinji i saj. Ky i fundit i ka kërkuar asaj që të ndalojë së ulërituri si një derr në momentin që kryen marrëdhënie seksuale.
Letra e shkruar u bë virale teksa mesazhi ishte shkruar me shkronja të mëdha.

A mundet të ndaloni së bërtituri si një derr kur kryeni marrëdhënie seksuale? Jemi të gjithë të lodhur nga kjo!!! Fqinjët.

Gruaja që ishte bërë objekt shqetësimi: Unë mendoja se tingëlloja si një modele gruaja në reklamën e shampos së flokëve ‘herbal essence’, por mesa duket nuk qenka kështu”.

Postimi ku shihet letra e fqinjit ka marrë më shumë se 1,100 komente dhe mbi 21,000 pëlqime, teksa shumica janë pro gruas. Ndërkohë në një koment ka rënë në sy një grua tjetër e cila tregon se ka vuajtur nga i njëjti problem, ku fqinji i saj i cili jetonte një kat më poshtë i gjuante tavanit me bishtin e fshesës sa herë që ajo kryente marrëdhënie seksuale.

Sot.com.al
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Lol komshijt e paskan hallin mas orës 12
Se mo heret jep Derrkucen Pepa TV??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Unë për vete ke horoskopi kinez derr jom , por gruja nuk ka preferenca bizarre,
shum shumë më kërko të boj si kal ?
Kal me "L" ?
 

NGU

Wild child full of grace ?
Shii kafshet ne aksion ?
 
Top