Fragmente filmash...

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ketu mund te postojme fragmente te ndryshem filmash Shqiptar pse jo edhe te huaj te cilet ja vlejne me te vertete per tu pare.I pari po filloj une.

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=y659O0Qd2ZM&feature=related]YouTube - Une jam Shqiptar[/ame]

Kjo eshte nje nder pjeset me te bukura te filmit Nentori i dyte.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=eCi2Gyd9RTo]YouTube - L'ultimo dei Mohicani (sequenza finale)[/ame]

E adhuroj kete film. The last of Mohicans
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ky o njishi kush nuk ka pa ket smer vesht nga filmat dhe se eshte shum i vjeter un e kam fiksim [ame]http://it.youtube.com/watch?v=ujomm_Xp3CI[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ky te dhjet tu qesh eshte fantastik fare kur ta shikoni do me thoni pse eshte i bukur shikoni nje fragment dhe me thoni si ju duket zgjimi sipas meje fantastik

[ame]http://it.youtube.com/watch?v=7SGQspPSXxc[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=1C2mp0EnHm4&feature=related]YouTube - pallati 176[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zKC4MicGsts]YouTube - Lulekuqet mbi mure[/ame]
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
lucky nymber slevin ....film fantastik

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=UJy6lYKb_MA]YouTube - Slevin - Patto Criminale (Trailer Italiano)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Twilight 2009 Trailer

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=gDVlQPpVUA8"]http://www.youtube.com/watch?v=gDVlQPpVUA8[/ame]

Twilight 2008 Trailer

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=usZyZGJANok"]http://www.youtube.com/watch?v=usZyZGJANok[/ame]
 
Redaktimi i fundit:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fragmente filmash...

[ame]http://it.youtube.com/watch?v=VR-9NIhORtc[/ame]

Nje jave si zot
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fragmente filmash...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z-WeM6_RXA4]YouTube - Scary Movie 3 - Battaglia rap - George vs Fat Joe[/ame]

Scary movie 3
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Punisher: War Zone Trailer

Eshte nje film shume i bukur ua keshilloj ta shikoni . Eshte vazhdimi i Punisher 1 por me nje histori tjeter dhe nje personazh tjeter nga i pari .


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=liABMxEvPAc]YouTube - Punisher: War Zone Trailer[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Babylon A.D
Nje film i 2008 dhe nje aktor shume i mire qe duhet ta njihni te gjithe :Vin Diesel.


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JyhEHKB6cmY]YouTube - Babylon A.D. Official Trailer[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Underworld 3 -Rise of the Lycans |
Eshte nje film shume i pritur ne Janar te 2009 ne cinemate e europes .


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=A3ZhjsufqxU]YouTube - Underworld 3 | Rise of the Lycans | Rhona Mitra & Bill Nighy | Official Movie Trailer [HQ][/ame]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Fragmente filmash...

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Fragmente filmash...

Filmi: Alifie '04
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Fragmente filmash...

Blue Valentine

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

:vetull:
 

cent

...Lontano
Titulli: Fragmente filmash...

Una canzone per te
 

LoSsT

VIP
Titulli: Fragmente filmash...

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

[video=youtube;j1VL-y9JHuI]http://www.youtube.com/watch?v=j1VL-y9JHuI[/video]

 

cent

...Lontano
Titulli: Fragmente filmash...

Palermo Milano Solo Andata
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...


 

LoSsT

VIP
 
Top